English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Zorro - návod

Začínáme u jakési studny. Naši milou si právě přivlastnil jakýsi zloduch. Ještě nám stačila zamávat a slíbit, že nám bude věrná. My jako správní hrdinové ji v tom nemůžeme nechat. Seberte rychle kapesníček, který nám hodila a pak rychle do studny. Tam přeskákejte šutráky a seberte zlatou číši (květinu použijte jako závaží). To je jeden z předmětů, který je zapotřebí k dokončení hry. Jestli se vám to povedlo, tak jděte zase zpátky. Běžte sebrat klíč a hned nad vámi je v zamčené místnosti značkovač na krávy. Ten seberte a běžte označkovat býka. Do obrazovky s býkem se dostanete tak, že vylezete na palmu a z ní seskočíte vlevo. Značkovat musíte nejdříve nahřát. To uděláte na peci hned vedle býka. Položte ho na pec a zaskákejte si na měchu. Potom označkujte býka a on odejde. Vezměte podkovu. Teď běžte do místnosti, kde jste vzali značkovač, odemkněte si a vezměte trubku. Běžte k baráku s palmou, stoupněte si na levou polovinu prkna a zatrubte. Z té barabizny vyběhne mušketýr, skočí na prkno a pomůže vám nahoru, kde ze střechy domu seberte botu. Jděte zase do místnosti, kde jste našli trubku a vezměte zvon. Ten umístěte do zvonice nad hrobem. Totéž udělejte i s druhým zvonem.

 

U hrobu se objeví tajný vchod do podzemí, kam se ihned vydejte. Podzemí představuje obrovské bludiště, kde se lehce ztratíte. Pokud ale budete sbírat měšce s penězi a obrazovku opustíte vždy v místě, kde se měšec nachází, za chvíli se ocitnete u východu. Ten je označen blikající tabulí s předměty, které jste sbírali (pohár, podkova, bota). Bez nich byste ho nikdy nenašli. Vylezte na povrch, kde uvidíte plné vězení lidí. Pusťte je ven a oni vám z vděčnosti pomohou přes zeď. Pozor, jak vás tady sejmou, už to znovu nenajdete. Přelezte zeď a po chvíli uvidíte svoji milou. Předejte ji kapesníček a přes uvolněný padací most se vraťte do místnosti, kde se nachází klíč, pro kytku, kterou ji musíte rovněž zanést. Padací most je nahoře, takže jediná možná cesta vede opět přes podzemí, kde musíte jednotlivé obrazovky opouštět ve stejných místech jako při sběru měšců. Ty už tu ale nejsou, takže doufám, že jste si předtím celou trasu pečlivě zapamatovali. Ještě existuje jedna podstatně kratší cesta, která vede přes studnu, na mapě je označena hvězdičkou.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 24. 1. 2002 | Doplněno: 29. 7. 2012 | Zdroj: BIT 4/93 | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist