English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (5)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Zlatý pohár - návod

Voják mě nechtěl pustit dál, a tak jsem ve zbrojnici vzal meč (ZVEDNI MEC) a zabil ho (POUZIJ MEC; POLOZ MEC). Šel jsem směrem k hradu, ve skladu vzal sekyru (ZVEDNI SEKYRU) a pokácel nedaleký strom (POUZIJ SEKYRU; POLOZ SEKYRU). Vzal jsem spadlý klíč (ZVEDNI KLIC) a otevřel s ním bránu (POUZIJ KLIC; POLOZ KLIC).

 

Komoří měl velký hlad, a tak jsem šel do komory, vzal nůž (ZVEDNI NUZ) a v kuchyni ukrojil krajíc chleba (POUZIJ NUZ; POLOZ NUZ; ZVEDNI KRAJIC). Dal jsem mu ho (POLOZ KRAJIC) a pustil mě dál. V hlavním sále jsem ale našel žíznivého krále, a tak jsem na hradním smetišti vzal kliku od rumpálu (ZVEDNI KLIKU) a spravil s ní studnu (POUZIJ KLIKU; POLOZ KLIKU). Nabral jsem plný okov vody (POUZIJ OKOV; ZVEDNI OKOV) a donesl ho králi (POLOZ OKOV).

 

Vydal jsem se přes terasu a našel dalšího žíznivého člověka - strážník hlídal vchod do hladomorny. Vydal jsem se do banky, vykradl ji (ZVEDNI MESEC), šel do hostince, kde jsem zaplatil (POLOZ MESEC) a odnesl si láhev whisky (ZVEDNI LAHEV). Tu jsem dal strážníkovi, který usnul (POLOZ LAHEV). V hladomorně jsem našel čaroděje v okovech. Ve věži jsem tedy vzal kleště (ZVEDNI KLESTE) a čaroděje osvobodil (POUZIJ KLESTE; POLOZ KLESTE). Ten mi za odměnu prozradil heslo - "VINO ZENY ZPEV".

 

S touto informací jsem se vrátil na terasu a poté vešel do královské pokladnice, kde byla zavřená truhla. Otevřel jsem jí s pomocí hesla (ZVEDNI POHAR; VINO ZENY ZPEV) a vzal zlatý pohár, po kterém jsem tak toužil (ZVEDNI POHAR). Vydal jsem se k bráně, u které jsem začal - ta již byla otevřená, a tak jsem vešel do přístavu a nalodil se na svojí loď.

 

 

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 10. 2. 2018 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist