English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Nightshade (14)
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Witching Hour (Sam Coupé) - návod

Jdi na rozcestí s dýní, kde zahni dole. Pokecej s Herbertem, vpravo seber magický žebřík (MAGIC LADDER), vlevo kalich (CHALICE) a prohoď pár slov se strážcem. Dojdi do kostela a pokecej s vikářem. Dej mu kalich a ten nevděčník chce ještě opravit zvonici. Jdi tedy tam, seber bibli (BIBLE) a postav žebřík. Přesuň se do krypty, kde tě bude obtěžovat duch. S biblí ti ale neublíží. Seber rýč (SPADE), v kostele odlož bibli a rýč zanes Herbertovi. Od Herberta dostaneš minci (MONEY). Na startu seber koště (BROOMSTICK), v kostele odlož minci a pokračuj přes hřbitov (pozor na ducha) k rozbořenému mostu. Zde použij koště a dostaneš se na druhý břeh řeky. Seber klíč (KEY), pokecej s rytířem a vyskoč na střechu domu.

 

Prozkoumej kouzelnou knihu (SPELL BOOK) a zase ji odlož. S klíčem se vrať přes řeku a odemkni herbertův dům. Najdeš zde maso (MEAT), na které použij červený lektvar (RED POTION). Otrávené maso dej strážci a dostaneš se k zelenému lektvaru (GREEN POTION). Ten použij u bázlivého rytíře a dostaneš trubku (HORN). Vrať se do herbertova domu a vezmi provaz (ROPE), který připevni ve zvonici. Otevře se tajná cesta v kryptě, kam si raději s pomocí bible doneste minci a trubku. Strážci dej minci a dostaneš se až k drakovi, na kterého si přivolej trubkou posilu. Rytíř zneškodní draka a ty seber modrý lektvar (BLUE POTION). Vrať se, vezmi bibli a pokračuj na konec lesa vedle Herbera. Zde použij modrý lektvar. Promluv s démonem a jako správný křesťan ho znič biblí.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 28. 6. 2014 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist