English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
Janosik (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Veselé velikonoce - návod

Cílem hry je v roli Půllitra Destiloviče uniknout z protialkoholické léčebny, kde vás na Velikonoce zavřel váš nepřítel Protichlastov Léčebnovič. Hra se ovládá klasickými příkazy S, J, Z, V, N, D, VEN, DOVNITŘ, VEZMI, POLOŽ, PROZKOUMEJ, POUŽIJ, ROZHLÉDNI SE, INVENTURA, SAVE, LOAD a KONEC. Příkazy můžete zkracovat.

 

Vyjděte ze svého pokoje a pokračujte severně kolem dveří jídelny na WC. Zde seberte zvon a pak se vraťte na západ do jídelny. Vezměte tam mucholapku a na severu v kuchyni talíř. Vraťte se na chodbu a jděte dolů, na východ, na jih a dolů do kotelny. V kotelně vezměte lopatu a přeházejte uhlí. Najdete tyč, lopatu odložte. Jděte nahoru, na jih, kde seberte kleště. Na východě u Trabanta odložte zvon a vezměte rukavice. Vraťte se ke schodišti s pavoukem a na západě u horského kola jděte na sever. U mříže od kanálu si nasaďte rukavice a mucholapku přidělejte na tyč. S tyčí vytáhněte z kanálu klíč, který seberte. Rukavice a tyč odložte, jděte na sever a na západ. Talíř předhoďte psům a se zámkem si poradí kleště. Vraťte se ke schodišti a pak se vydejte na jih kolem chlastometru pro alpu. Alpu seberte a použijte na chlastometr. Vraťte se ke schodišti a jděte na východ a na sever do pracovny. Stisknutím tlačítka se posune skříň a uvolní se cesta na východ. Tam seberte víno. Vraťte se k horskému kolu a pokračujte na západ k dědečkovi. Tomu nabídněte víno a vezměte nabízený diamant. Vraťte se k Trabantu, seberte zvon a přisajte ho na sklo dveří auta a použijte diamant. Nyní nastupte do Trabanta, kde najdete identifikační kartu. Tu seberte a vraťte se k bráně, kde jste otrávili psy. Jděte na sever a u budky použijte identifikační kartu. Nastupte do vrtulníku a klíčem odemkněte knipl. Teď již stačí použít startér. Úspěšně jste unikli z protialkoholické léčebny.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 7. 3. 2011 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist