English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Velký kšeft - návod

Sebral jsem sponku, přišel ke dveřím a použil ji, čímž jsem dveře odemkl. V obýváku jsem se oblékl (užij oblečení), prohlédl kocoura a našel svoji peněženku (vzít). Z kuchyně jsem se dostal do předsíně, kde jsem si poslechl myši (ucho myši) a našel aktovku (vzít). Vrátil jsem se do ložnice, otevřel okno a vylezl na lešení. Po žebříku jsem opatrně slezl níže, prohledal hadr a našel pistoli (vzít). Slezl jsem po žebříku až dolů na ulici. V Aeroflotu jsem použil peněženku a koupil letenku (vzít). Venku jsem použil taxík a přesunul se dál.

 

V restauraci jsem postupně vypil pivo, víno a rum a pak jsem si řekl, že chci jít na záchod (řekni). Odešel jsem do levých dveří a prozkoumal zeď s nápisy. Vrátil jsem se a šel jsem tentokrát do pravých dveří. Řekl jsem heslo (řekni) a vešel dovnitř. Sebral jsem list a zjistil tajné heslo (užij list). Odešel jsem z restaurace (dveře jsou mezi prvním a druhým stolem) a pokračoval do letištní haly, kde jsem ukázal letenku a nastoupil do letadla.

 

Prozkoumal jsem volné křeslo a sebral bankovku. Zahrozil jsem pistolí a dostal se do pilotní kabiny, takže letadlo změnilo směr na Londýn. Vyšel jsem do ulic a použil bankovku na zaplacení metra, do něhož jsem následně vlezl. Před hotelem jsem našel žvýkačku, kterou jsem daroval liftboyovi. Výtah jsem vyjel do 2. patra a u dveří napravo řekl heslo z listu. Vešel jsem do místnosti a šéfovi gangu ukázal aktovku.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 21. 11. 2021 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist