English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Nightshade (14)
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Útok bílé myšky - návod

Hru začínáte v levé části prvního patra výzkumného ústavu. Čtyřlístku na stole si nevšímejte, k ničemu totiž neslouží. Najděte výtahovou kartu, která vám umožní používat výtah. Výtahem vyjeďte do druhého patra, kde seberte svíčku a malý klíček. Klíček odložte v prvním patře a sjeďte výtahem do přízemí. V místnost vpravo se nachází sirka, kterou zapalte svíčku. Vydejte se úplně vlevo, kde mezi barely seberte klíč. U poklopu do sklepa odložte zapálenou svíčku. V prvním patře komplexu odemkněte klíčem zamčené dveře. V nových prostorách vyhledejte disketu, se kterou se vydejte do přízemí a vložte ji do počítače na stole. Z počítače vyjede lístek s kódem, který aplikujte na trezor ve druhém patře. Tajné materiály z trezoru předejte šílenému vědci, který se nachází v prvním patře (po schodech dolů). Získáte od něj železné páčidlo. S páčidlem vylomte poklop do sklepa, kde se nachází malá bedýnka

 

Když chcete navštívit sklep musíte mít u sebe zapálenou svíčku, když sklep opouštíte, vždy odložte páčidlo i svíčku, abyste měli volné místo v inventáři. S bedýnkou vyjeďte až na střechu budovy, prázdné láhve si nevšímejte, jděte vpravo a u komínu použijte bedýnku. Po této akci pak budete moci sebrat karnevalovou masku, kterou vystrašte laborantku v prvním patře. Zůstane po ní zkumavka s jedem. Seberte malý klíček, který jste si na tomto patře odložili, jděte po schodech dolů. Šuplíky od stolu odemkněte klíčkem, získáte tak tlustou knihu, kterou předejte učenému myšákovi ve druhém patře. Dostanete od něj kousek sýra, který napusťte jedem ze zkumavky. Otrávený sýr předejte zlému myšákovi ve sklepě, čímž si uvolníte cestu k deštníku. Deštník se dá využít na dvou místech. Buď můžete projít pod kapkami ve sklepě nebo s jeho pomocí seskočit ze střechy ústavu. Obě cesty vedou na vytouženou svobodu.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 1. 2. 2002 | Autor: Pavel Plíva | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist