English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Nightshade (14)
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Trudnaya Doroga - návod

Jisté důležité organizaci byly ukradeny tajné dokumenty. Vy, jako pracovník tajné služby je máte získat zpět. Víte jen tolik, že je skrývá hrabě de Beel ve svém hradě na ostrově Qwough. Jste limitováni časem, laicky řečeno je ráno a do večera se musíte vrátit s dokumenty. Váš úkol bude natolik obtížný, že raději uvádíme kompletní řešení ve formě všech příkazů (tzv. "suchý" návod).

 

Vezmi sirky, SV, zvedni stavidlo, vezmi paklíč, Z, Z, N, otevři bedničku, vezmi pochodeň, D, V, S, zapal pochodeň, S, S, otevři dveře, S, vezmi ježka, J, J, V, zapal dříví, N, polož pochodeň, polož sirky, Z, S, N, D, V, oblékni skafandr, D, otevři dveře, N, sundej skafandr, polož paklíč, oblékni skafandr, D, J, vezmi meč, S, N, sundej skafandr, polož skafandr, Z, J, zabij Quarlymordaktyla, vezmi kleště, Z, SZ, SZ, proštípej plot, J, JZ, J, V, J, J, vezmi tabletku, S, dej tabletku do čaje, J, S, J, S, J, S, J, S ...(dokud nebude 17 hod), S, V, N, S, odsuň skříň, V, vezmi dokumenty, Z, vyhoď dokumenty z okna, J, D, S, Z, S, SV, S, Z, vezmi dokumenty, J, SV, V, V, V, vezmi pochodeň, D, Z, J, J, J a nakonec konec.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 6. 7. 2010 | Zdroj: Excalibur 1/92 + Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Vložil: s0l1t3rVloženo: 26. 08. 2010, 14:54:07
S touhle hrou jsem tenkrát hodně zápasil, ale zůstal jsem v zákysu někde na hradě... teď už to mám konečně dohrané, takže "díkes" autorovi za návod! A ačkoliv textová hra tak místy měla i nějakou jednoduchou grafiku...!

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist