English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (5)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Tria - návod

Sebral jsem příručku (ZO; enter) a přečetl si ji (POU; enter). Odešel jsem z místnosti, sebral magnetofon (ZO; enter) a pustil si zprávu - Ufouni prý zaútočili a měl jsem zavolat na číslo 65536. V místnosti na severu jsem tedy vzal telefon a vytočil číslo (POU; TEL; 65536), nic moc jsem se ale nedozvěděl.

 

Šel jsem tedy na západ do pivnice, kde jsem sebral klíč (ZO; enter). Vrátil jsem se chodbou a šel na její východní konec a pak zatočil na jih, kde jsem našel debilizátor (ZO; enter). Ten jsem použil na inteligentní stráž na jihu (POU; DEB), čímž jsem se jí zbavil. Dveře jsem odemkl klíčem (POU; KL) a v místnosti jsem sebral plány fotonového torpéda (ZO; enter).

 

Vrátil jsem se na křižovatku chodeb a šel na sever. V knihovně jsem sebral kazetu Sony CHF 90 (ZO; enter) a šel na východ, do brlohu programátora. Zde jsem kazetu a plány vložil do datarekordéru (POU; KAZ), čímž jsem nechal torpédo vyrobit. Odešel jsem z místnosti a vydal se na sever. V šeré místnosti jsem sebral helmu (ZO; enter), kterou jsem si i hned dal na hlavu (POU; HEL). Pokračoval jsem dále a na okraji propasti jsem sebral laserovou pistoli (ZO; enter), se kterou jsem odstřelil Ufáka u dveří (POU; LAS).

 

Šel jsem na západ a sebral trojuhelníkový předmět (ZO; enter), který jsem použil na dva Ufáky u severních dveří (POU; TRO). Vešel jsem do tiché místnosti a sebral baranidlo (ZO; enter), kterým jsem vyrazil dveře vedoucí k montážní rampě (POU; BAR) a zde jsem sebral vyrobené fotonové torpédo (ZO; enter). Došel jsem na konec chodby a vešel do obrovského hangáru, kde jsem našel mimozemskou kosmickou loď. Hodil jsem na ní torpédo (POU; FOT) a zlikvidoval tím Ufáckou hrozbu. Vrátil jsem se do chodby a vešel do západních dveří. Prošel jsem sekretariátem až do pracovny svého šéfa, který mi pogratuloval a poslal mě na dvoutýdenní dovolenou.

 

ZO, PRI, POU, PRI, Z, ZO, MA, POU, MA, S, POU, TEL, 65536, Z, Z, S, ZO, KL, J, 7x V, J, ZO, DE, J, POU, DE, POU, KL, J, ZO, PL, 3xS, Z, Z, 3x S, Z, S, S, ZO, KA, J, J, 4x V, POU, KA, Z, S, S, V, ZO, HE, POU, HE, S, Z, Z, ZO, LA, V, S, S, POU, LA, 4x Z, ZO, TR, S, Z, POU, TR, Z, Z, ZO, BA, V, J, J, POU, BA, Z, ZO, FO, V, J, J, V, J, POU, FO, S, Z, Z, J

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 29. 3. 2011 | Doplněno: 12. 1. 2018 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist