English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Trashman 1 - návod

V této hře se z vás stává popelář, který vyklízí popelnice, začínáte na ulici Montague Road. Nezbytná je rychlá orientace. Musíte projít brankou k domu na levé straně ulice, popelnice je na druhé straně. Pozor ale na trávník, majitel by se určitě zlobil, kdybyste ho pošlapali. Teď rychle zpět k vozidlu, které právě zastavilo při krajnici. K vozidlu přistupte zezadu a když je popelnice prázdná, musíte ji opět vrátit na původní místo. První popelnice je tedy hotova. Rychle na druhou stranu, ale opatrně, provoz může být nebezpečný. Druhá popelnice se vyprázdní stejným způsobem. Je třeba dodržovat zásadu, že pokud u domu nejsou chodníčky, je nejlépe pohybovat se co možná nejblíže u zdi domu. Nyní stejným postupem rychle nahoru k dalšímu domu. 

 

Protože popelářské auto dlouho nečeká, je třeba si pospíšit, jinak se místo auta objeví výtka a upozornění, že dostanete ještě jednu možnost, ale jestli se to bude opakovat, budete si muset hledat jinou práci (prostě - tržní mechanismus ). Po bezchybném splnění úkolu se ve dveřích objeví majitel a nabízí odměnu, nebo možnost dalšího vedlejšího výdělku. Je dobré toho využít. Pokud se vám podaří vyprázdnit všech pět popelnic na Montague Road, budete přemístěny na Pulteney Road. Tato ulice je delší, hůře průchodnější, ale majitelé jsou štědřejší na odměnách. Mají ovšem členitější a rozsáhlejší pozemky, navíc jsou zde děti na kolech a psi. Stanovený úkol je třeba splnit v určitém čase. Není to nijak jednoduché, času je opravdu málo. I když zde budete mít úspěch, čekají vás další, ještě náročnější ulice. A ještě jedna zvláštnost tohoto programu. V průběhu hry se objevují různé zprávy, některé jsou velice zajímavé, stojí za to si je přeložit.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 12. 2. 2005 | Zdroj: Manuály 2 | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist