English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Thing! - návod

Pro přesun mezi jednotlivými sektory používejte telefonní budku a telefonní seznam (TELEPHONE BOOK), který máte od samého počátku ve svém inventáři. Předměty sbíráte za použití příkazu Exchange. Teleportujte se do sektoru T, jděte vlevo seberte červeného slanečka (RED MEGAHERRING, 30). Dvakrát použijte tento předmět. Teleportujte se do sektoru K, jděte vpravo a seberte klobouk (HAT, 12). Dvakrát použijte tento předmět. Teleportujte se do sektoru J, vpravo vezměte kreditní kartu (AMERICAN EXPRESS CARD, 13).

 

Teleportujte se do sektoru H, jděte vlevo, seberte soupravu na provedení lobotomie (LOBOTOMY KIT, 24) a použijte ji. Teleportujte se do sektoru L, vlevo seberte otvírák na konzervy (CAN OPENER, 25), přesuňte se do sektoru C a vlevo vezměte konzervu s jídlem (CAN OF FOOD, 22). Použijte otvírák. Teleportujte se do sektoru Y, jděte vpravo a seberte láhev s mlékem (BOTTLE OF MILK, 8). Přesuňte se do sektoru B, kde vpravo objevíte otvírák na láhve (BOTTLE OPENER, 9). Použijte otvírák.

 

Teleportujte se do sektoru A, vpravo vezměte Dingaburger (DINGABURGER, 1). Poté se teleportujte do sektoru W, kde vlevo seberte hořčici (SOME CRAZEE MUSTARD, 17). Použijte hořčici. Teleportujte se do sektoru F, kde vlevo najdete video přehrávač (VIDEO PLAYER, 10). Teleportujte se do sektoru N, vpravo seberte video kazetu s Bruce Leem (BRUCE LEE VIDEO, 20). Použijte video přehrávač. Po shlédnutí videa vás rozbolí hlava, protože nemáte rádi násilí.

 

Teleportujte se do sektoru S, jděte vpravo pro tabletu proti bolesti hlavy (HEADACHE TABLET), kterou zkonzumujte. Teleportujte se do sektoru G, vpravo objevíte tričko (VIRGIN T-SHIRT, 32), tato část byla dříve nepřístupná. Teleportujte se do sektoru Q, vlevo najdete krabičku čehosi (PACKET OF MATES), kterou použijte. Konečně se můžete teleportovat do sektoru E, vydat se vlevo a srovnat do latě vůdce Dingalingerů.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 19. 11. 2016 | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist