English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (5)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Survival ZX - návod

V této hře budete bojovat s hordami zombíků, plnit různé úkoly, a nakonec vás čeká souboj s drsným bossem. Ale vezměme to pěkně popořadě, celá hra je rozdělena do pěti úrovní.

 

ÚROVEŇ 1

 

Vaším úkolem bude nalézt rádio a opustit místní čtvrť. Projděte uličkou nahoru a v popelnici úplně vpravo seberte kladivo. Jděte nahoru do další ulice, kde kladivem rozbijte přední sklo zaparkovaného automobilu. Vezměte z něho klíč. Vraťte se do druhé ulice, kde klíčem odemkněte modré dveře a vstupte do budovy. Ze stolku vpravo seberte rádio, ze kterého se dozvíte o aktuální situaci ve městě. Čtvrť opusťte uličkou s nápisem EXIT.

 

ÚROVEŇ 2

 

Vaším úkolem bude nalézt lékárničku a najít vchod na policejní stanici. Jděte nahoru do druhé ulice, kde vpravo objevíte vchod do lékárny. Uvnitř ze stojanu v rohu seberte lékárničku. Probojujte si cestu do třetí ulice, na jejím konci se nachází policejní stanice.

 

ÚROVEŇ 3

 

Vaším úkolem bude najít brokovnici a opustit policejní stanici. Projděte do druhé chodby a seberte modrý klíč. Klíčem odemkněte pravou celu, kde z police seberte láhev s vodou. Tu dejte muži v levé cele, který vám prozradí kombinaci k sejfu na první chodbě (modrá-modrá-červená). Pomocí pák nastavte kombinaci barev, pak z trezoru vyjměte fialový klíč. Fialovým klíčem odemkněte fialové dveře, kde v regálu konečně najdete brokovnici. Teď můžete zombíky i střílet, pokud budete mít náboje. Opusťte budovu.

 

ÚROVEŇ 4

 

Vaším úkolem bude vyrobit Molotovův koktejl, zabít dav zombíků a najít východ. Odsuňte řadu beden až do rohu, abyste mohli projít nahoru do druhé ulice. Vstupte do baru a seberte prázdnou láhev. Do láhve načepujte na benzínové stanici benzín. Jděte k zátarasu, za kterým stojí dav zombíků. Do davu vhoďte zapálenou láhev. Pokračujte k východu.

 

ÚROVEŇ 5

 

Vaším úkolem bude sebrat tři konzervy a opustit supermarket. Vstupte do obchoďáku, seberte první konzervu. Modrými dveřmi projděte do místnosti, kde je muž, kterému zombík ukousl kus nohy. Amputace je nezbytná. Na střeše obchoďáku najděte sekeru, kterou provedete amputaci. Za odměnu získáte klíč od dalších modrých dveří, za kterými je druhá konzerva. Pokračujte stále vpravo, cestou seberte třetí konzervu. Za velkými vraty na vás bude čekat souboj se závěrečným bossem.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 26. 1. 2019 | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist