English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (5)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Strumf - návod

Šmoulu můžete ovládat například klávesami Z, X, Space a Enter. Jděte vpravo a seberte míč (TOY BALL). Míč dejte kocourovi. Vpravo nahoře nad zlatým dolem seberte bleskosvod (LIGHTING ROD) a dejte ho na strom vedle jezera. Nyní se přes jezero dostanete. Na obrazovce se studnou musíte zvednout bránu pomocí kladky. V místnosti s Gargamelem vyskočte nahoru a vpravo seberte velký klíč (BIG KEY). Ten použijte na odemknutí dveří zlatého dolu. Klíč odložte a v dole seberte krumpáč (PICK AXE). S krumpáčem se vraťte ke studni, kterou otevřete. Do studny neskákejte, ještě si nad Gargamelem seberte olejničku (OIL PUMP). Teď už skočte do studny a objevíte se ve vinném sklepě. Odložte si olejničku na sudu s vínem a jděte pokecat se Šmoulou. Vezměte si od něj napodobeninu Šmouly (ST IMITATION), kterou odložte také na sudu.

 

Seberte znovu olejničku a vpravo dole ji použijte, uvedete do chodu mechanismus, který vám umožní dostat se ven. Nezapomeňte si vzít napodobeninu Šmouly a olejničku odložte. Falešného Šmoulu dejte Gragamelovi, který si z něj uvaří chutnou polévku. Teď se vraťte do dolu a narazíte na zamilovaného Šmoulu, který vám dá prezervativ (PRESERVATIV) . S prezervativem se vydejte znovu do vinného sklepa a naplňte ho vodíkem. Vyskočte ven a naplněný prezervativ si odložte. Pokecejte vlevo se Šprýmařem a dostanete od něj dárek v krabici (PRESENT BOX). Ten nikde neodkládejte, protože je trošku výbušný. Odneste ho do dolu a použijte ho na balvan, který vyhodíte do povětří. Vraťte se pro naplněný prezervativ a v dole s ním skočte do otvoru v zemi. Ocitnete se v tajné jeskyni. Zachraňte Taťku Šmoulu, dejte mu balónek, který ho vynese ven. Od Taťky Šmouly dostanete ohřívač (BOILLER). Ten použijte nad vodou a bublina vás vynese nahoru.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 30. 4. 2012 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist