English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Strange Submarine - návod

V roli anglického důstojníka se musíš dostat z nepřátelské německé ponorky. Hra se ovládá pomoci kláves O, P a Q. Vezmi sirky a kbelík s vodou. Sirkami zapal provaz a kbelíkem uhas oheň. Vše odlož a na východě seber sekeru. Vojáka sekerou zneškodni a seber mu automatickou pušku. Dej se severně a na rozcestí kolem železného háku na východ. Po cestě seber koště a eliminuj sekerou dalšího vojáka. Najdeš u něj kleště. Nafukovací člun tam zatím nech a sekeru odlož. Vrať se na rozcestí a vydej se západní chodbou. Pomocí kleští otevři kovovou skříňku a získáš svazek klíčů. Kleště odlož a pomocí klíčů odemkni dveře. Za dveřmi je bedna potravin, kterou tam zatím nechej. Vrať se na rozcestí a vydej se severní chodbou. U hesla na západě seber žebřík a vrať se úplně na jih. Na východě u kruhového otvoru použij žebřík a odemkni východní dveře. Náboje si dej do automatické pušky, seber dynamitovou patronu a signální rakety tam zatím nechej. Kruhovým otvorem vylez nahoru, dej se na sever a na východ.

 

Vyzkoušej nabitou pušku. Zabil jsi dalšího vojáka a signální pistoli tam zatím nechej. Jdi na západ, na sever a za číselníkem sejmi kapitána. Vrať se k číselníku a jdi na západ a na sever. U provazu pokračuj na východ a na konci v místnosti se smetím zameť koštětem. Najdeš klíč a koště můžeš odložit. Pak se vrať a odemkni severní dveře pomocí svazku klíčů. Za dveřmi zneškodni vojáka, odlož pušku, svazek klíčů a seber kódovací tabulku. U provazu jdi pořád na jih a klíčem odemkni kapitánovu kajutu. Pomocí dynamitu otevři trezor a seber tajné materiály. Klíč odlož a vrať se kolem číselníku pro signální pistoli. Kruhovým otvorem sejdi dolů a seber signální rakety. Pistoli si nabij a jdi na sever k heslu. Pomocí kódovací tabulky jsi nápis převedl na číselný kód, který si poznač. Tabulku odlož a na severu seber pumpičku. Na rozcestí si ještě skoč pro nafukovací člun na východě a bednu potravin na západě. Vrať se k číselníku a zadej kód. Vylez nahoru a pumpičkou nafoukni člun. Odpluj a po týdnu tě zachrání letadlo s Američany, kterým prodáš tajné materiály.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 11. 6. 2011 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist