English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Nightshade (14)
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Stodman - návod

V roli žáka Stodmana musíš na středním učilišti najít záznamy výslechů učitelky Pixly, odeslat je pomocí počítače, Pixlu zadržet v kabinetě a uniknout ze školy.

 

Západně od nádraží seber tašku pražců a jdi na východ a od spolužáka Respectmana získáš obušek respect. Pokračuj východním směrem, až dorazíš do školy. První zamiř ve východní části školy do kabinetu. Seber klíče a školníka si nevšímej. Jdi do západní části a odemkni kabinet výchovné poradkyně Pixly. Vejdi dovnitř a přilož do kamen pražce. Objeví se přízrak. Pak zamiř do třídy na jihu a prozkoumej odpadkový koš. Svačina se jistě bude hodit. Pak jdi do severní chodby na východ od schodiště. Odemkni dveře vedoucí na dvůr, odlož klíče a jdi úplně na východ do skladu pomůcek. Seber zde peroxid vodíku. Nyní se vrať ke schodišti uprostřed školy. Praktikantovi dej svačinu a získáš šifrovací tabulku. Udavače na schodišti seřež obuškem respect a pak jej odlož. Pak zamiř východně do třídy ME 4. Do kafe nasyp peroxid vodíku, seber diskety Polaroid a odlož peroxid. Pak jdi do kabinetu jazyků naproti schodiště.

 

Prozkoumej otrávenou učitelku Zmiji a pomocí tabulky dešifruj text. Rozluštěné slovo si poznač a odlož tabulku. Na východě jdi do kabinetu a seber kazetu Emgeton s výslechy. Pak zamiř na jih do třídy ME 2 a vezmi láhev whisky. Vrať se do přízemí a na východ od schodiště zamiř na dvůr. Morganovi dej láhev whisky. Ten se ožere na mol a uvolní ti cestu do učebny výpočetní techniky. Pomocí počítače IQ 151 zkopíruj obsah kazety na disketu. Kazetu odlož a jdi do prvního patra školy úplně na východ. Ve sborovně vlož disketu do PC IBM a zadej heslo, které sis poznačil. Disketu odlož a jdi na západ do kabinetu tělesné výchovy. Zde seber vzduchovku a vrať se do přízemí ke dveřím vedoucím na dvorek. Jdi dolů do sklepa a vzduchovkou sestřel elixír "KING SIZE". Pak jdi do třídy úplně na západě a seber feťácké nářadí. Nakonec zamiř na dívčí záchodky a stříkačkou si píchni "KING SIZE". Zmenšil ses na velikost myši a můžeš tak uniknout záchodovou mísou. Teď tě čeká už jen gratulace.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 14. 7. 2011 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist