English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Impossabubble (1)
Bruce Lee (29)
Spectaculator (23)
Crazy Cars 1-2 (11)
Victory Road (1)
Ikari Warriors (3)
Automania (6)
Spy vs Spy 1-3 (2)
Aliens - Neoplasma (7)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Stodman - návod

V roli žáka Stodmana musíš na středním učilišti najít záznamy výslechů učitelky Pixly, odeslat je pomocí počítače, Pixlu zadržet v kabinetě a uniknout ze školy.

 

Západně od nádraží seber tašku pražců a jdi na východ a od spolužáka Respectmana získáš obušek respect. Pokračuj východním směrem, až dorazíš do školy. První zamiř ve východní části školy do kabinetu. Seber klíče a školníka si nevšímej. Jdi do západní části a odemkni kabinet výchovné poradkyně Pixly. Vejdi dovnitř a přilož do kamen pražce. Objeví se přízrak. Pak zamiř do třídy na jihu a prozkoumej odpadkový koš. Svačina se jistě bude hodit. Pak jdi do severní chodby na východ od schodiště. Odemkni dveře vedoucí na dvůr, odlož klíče a jdi úplně na východ do skladu pomůcek. Seber zde peroxid vodíku. Nyní se vrať ke schodišti uprostřed školy. Praktikantovi dej svačinu a získáš šifrovací tabulku. Udavače na schodišti seřež obuškem respect a pak jej odlož. Pak zamiř východně do třídy ME 4. Do kafe nasyp peroxid vodíku, seber diskety Polaroid a odlož peroxid. Pak jdi do kabinetu jazyků naproti schodiště.

 

Prozkoumej otrávenou učitelku Zmiji a pomocí tabulky dešifruj text. Rozluštěné slovo si poznač a odlož tabulku. Na východě jdi do kabinetu a seber kazetu Emgeton s výslechy. Pak zamiř na jih do třídy ME 2 a vezmi láhev whisky. Vrať se do přízemí a na východ od schodiště zamiř na dvůr. Morganovi dej láhev whisky. Ten se ožere na mol a uvolní ti cestu do učebny výpočetní techniky. Pomocí počítače IQ 151 zkopíruj obsah kazety na disketu. Kazetu odlož a jdi do prvního patra školy úplně na východ. Ve sborovně vlož disketu do PC IBM a zadej heslo, které sis poznačil. Disketu odlož a jdi na západ do kabinetu tělesné výchovy. Zde seber vzduchovku a vrať se do přízemí ke dveřím vedoucím na dvorek. Jdi dolů do sklepa a vzduchovkou sestřel elixír "KING SIZE". Pak jdi do třídy úplně na západě a seber feťácké nářadí. Nakonec zamiř na dívčí záchodky a stříkačkou si píchni "KING SIZE". Zmenšil ses na velikost myši a můžeš tak uniknout záchodovou mísou. Teď tě čeká už jen gratulace.

 

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru World of Spectrum.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 14. 7. 2011 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist