English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Stensontron - návod

Probral jsem se v neznámé místnosti, kde jsem viděl jediné dveře, tak jsem je prorazil svojí mocnou pěstí (UDRI) a šel na východ skrz chodbu. Pokračoval jsem do místnosti s kostkou ledu, kterou jsem zatím nechal být a pokračoval jsem do dalších místností, kde jsem sebral flašu ribezlového sirupu a príručku pre včelarov (ZOBER). Došel jsem k neonovému nápisu a pokračoval na sever, kde jsem oholil chlapíka (POUZI; HOLIACI STROJCEK), sebral jsem balík penazi (ZOBER) a rovnou i zahodil strojek (POLOZ; HOLIACI STROJCEK).

 

Pokračoval jsem po perském koberci a vešel do prvního hotelového pokoje, kde jsem sebral palcát (ZOBER) a ve druhém pokoji jsem daroval příručku (POLOZ; PRIRUCKA PRE VCELAROV), za což jsem dostal bednu granátov (ZOBER). Vrátil jsem se chodbou a přes restauraci se dostal do kuchyně, kde jsem daroval sirup (POLOZ; FLASA RIBEZLOVEHO SIRUPU), za což jsem dostal informaci, že mám jít nejprve na západ, což jsem také udělal. Šachtou jsem se dostal dolů a pokračoval až na konec, kde se mi vysmíval nějaký chlap, tak jsem ho nakrmil granátem (POUZI; BEDNA GRANATOV). Nově vzniklou dírou ve stěně jsem došel až k mafiánům a zjistil, že to jejich kmotra jsem před chvíli holil! Řekl mi, že mám jít do hotelového pokoje za narkomanem a říct heslo "Paradajka uz dozrela". Odešel jsem přes výtah na západě.

 

Šel jsem tedy do pokoje, kde jsem dříve našel palcát a tam už na mě narkoman čekal. Řekl jsem mu heslo a dozvěděl jsem se další informaci - mám vědátorům ukrást záhadný přístroj a jít s ním do smrduté šachty. Šel jsem tedy zpět do výtahu, cestou v kotelně sebral krabičku zápaliek (ZOBER) a vyjel o patro výše. Vědátorům jsem dal zápalky (POLOZ; KRABICKA ZAPALIEK) a dostal informaci, že mám hodit granát do trojúhelníkových dveří, které stály 2 metry ode mě. Tak jsem tedy hodil granát (POUZI; BEDNA GRANATOV) a šel na východ, kde jsem sebral prístroj neznámého určenia (ZOBER).

 

Moje cesta pokračovala přes hotelovou kuchyň do smrduté šachty, kde jsem použil přístroj (POUZI; PRISTROJ NEZNAMEHO URCENIA) a vyletěl nahoru. Zde jsem pokračoval do Aquaclubu, kde se nacházela potápačská výstroj (ZOBER). Vrátil jsem se do kotelny a pokračoval ke vstupu do jeskyně čertů. U pokladny jsem zaplatil (POLOZ; BALIK PENAZI) a pokračoval do šachty. Tam jsem vzal LSD 25 v prášku (ZOBER) a došel až na dno šachty, k betonové plošině.

 

Oblékl jsem si svůj skafandr (POUZI; POTAPACSKA VYSTROJ) a šel dolů do vody a pak na východ, vyšplhal jsem na žebřík a šel na jih. Koordinátora jsem zavraždil (POUZI; PALCAT) a sebral antiradiačny skafandr (ZOBER). Vrátil jsem se na sever, oblékl skafandr (POUZI; ANTIRADIACNY SKAFANDER) a vyšplhal nahoru. Ocitl jsem se na neznámém místě. Trochu jsem vyprázdnil kapsy (POLOZ; POTAPACSKA VYSTROJ; POLOZ; ANTIRADIACNY SKAFANDER; POLOZ; PALCAT) a sebral zrcadlo (ZOBER; ZRKADLO).

 

Na východní straně jsem našel velký laser a počítač PMD-85. Pokračoval jsem dál na východ a narazil na známého narkomana. Dal jsem mu jeho drogu (POLOZ; LSD 25 V PRASKU), čímž jsem ho uspokojil a vešel do místnosti za ním. Tam jsem našel třesoucího se člověka, který mi z vděčnosti dal floppydisk k počítaču PMD 85 (ZOBER). Vrátil jsem se k laseru, položil na zem zrcadlo (POLOZ; ZRKADLO) a použil floppydisk (VLOZ), čímž jsem spustil laser. Ten vytvořil v jižní stěně díru, kterou jsem prolezl.

 

Našel jsem zde plamenomet, který jsem vzal (ZOBER) a šel na západ - spadl jsem do tmavé uličky. Trochu otřesen, musel jsem se nejprve rozkoukat (POZRI). Pak jsem se vydal zpátky k Aquaclubu a opodál překážející mříž jsem zničil plamenometem (POUZI; PLAMENOMET). Vyšplhal jsem nahoru a u oběšence si vzal plynovou masku (ZOBER), kterou jsem v místnosti na jihu hned použil (POUŽI; PLYNOVA MASKA) a šel na východ. Na cestě dál mě zastavil voják, který zkontroloval mé osobní doklady (naštěstí jsem od začátku měl falošný občianský preukaz). V šachtě na východě jsem vzal baterii (ZOBER) a u záteras jsem použil granát (POUZI; BEDNA GRANATOV), čímž se otevřela cesta na západ.

 

Došel jsem až do stanice s vlakem a vložil baterii do budky (VLOZ), čímž jsem vlak oživil. Nastoupil jsem do vlaku (VSTUP) a dojel k přistávací ploše. Zbavil jsem se všech předmětů (vše položit na zem) a nalodil se na vzducholoď (VSTUP). Ta se vznesla a donesla mě do města, na letiště, kde už na mě čekali strážníci a můj šéf.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 7. 1. 2018 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist