English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Space Trouble of Terra - návod

V kabině jsem prozkoumal kufr a sebral zrcátko. Ve strojové sekci jsem získal opravárenského robota, ve skladišti jsem našel pistoli a skafandr, který jsem prohlédl a našel ID kartu. Tu jsem použil v přechodové komoře a vypustil 1. průzkumnou sondu. V řídícím centrum jsem prohlédl ovládací pult a poté monitor, na němž jsem se dočetl informací o radioaktivitě na planetě. Stiskl jsem 1. spínač a odeslal zprávu na centrálu. Dostal jsem povolení k návratu, ale na cestě zpět se porouchalo těsnění reaktoru.

 

Opět jsem v přechodové komoře použil ID kartu a vypustil 2. průzkumnou sondu na novou planetu. V řídícím centru jsem koukl na monitor a zjistil polohu kosmické rakety. Stiskem 2. spínače jsem uvedl do chodu autopilota, který s lodí přistál na povrchu. Přišla zpráva od centrály, že mám ztroskotanou loď Primus prozkoumat a najít kapitánův deník. Oblékl jsem si skafandr, odložil ID kartu a v přechodové komoře na rozbitý spínač použil zrcátko, čímž se dveře ven otevřely.

 

Našel jsem kosmickou loď, dveře rozstřílel pistolí a tu odložil. Použil jsem na skafandru obě páčky, čímž jsem zapnul světlo a ochranný štít. Vstoupil jsem do nepřáteli zamořené lodi, v kapitánově kabině prohledal stolek a našel zápisník, ve skladišti se v bedýnce nacházel zase speciální šroubovák, kterým jsem ve strojovně z reaktoru sundal těsnění. Vrátil jsem se do své lodi a v místnosti s reaktorem použil robota, který provedl opravu. Vrátil jsem se na oběžnou dráhu Země.

 

V řídícím centru jsem stiskl 2. spínač a přistál na ploše kosmodromu. Sebral jsem opět svojí ID kartu, na dveře použil zrcátko a vyšel ven. Odložil jsem robota a šroubovák, v místnosti se vzduchotechnikou popadl koště, zametl a našel minci, za kterou jsem si v obchodě koupil štítek-lístek. Podzemní drahou jsem dojel na konečnou, u dveří použil svojí ID kartu a prezidentovi ukázal získaný kapitánův zápisník.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 19. 12. 2022 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist