English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
International Kara... (2)
Inferno (18)
Indiana Jones 2-4 (6)
Indiana Jones 1-3 (7)
Il Noma Della Rosa (6)
Honba za pokladem (1)
Hobgoblin (1)
Home Iceland Dizzy (2)
Hlasový program (3)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Seymour 2 - At the Moviess - návod

Vlezte do auta, seberte brýle (PAIR OF MOVIE STAR SUNGLASSES) a ruku (HAND), opusťte auto, jděte 6x doprava, kde vše na rozcestí položte (Maze of Studios). Vydejte se vlevo a seberte dřevěnou paličku (WOODEN MALLET), doleva, vezměte slovník (ENGLISH-MGAMBESE DICTIONARY). Vpravo, ven, ven, 3x vlevo, sekretářce dejte slovník. Jděte 6x vpravo, prozkoumejte jednotlivé chatky a všechny předměty nanoste na základnu (rozcestí; obrazovka nalevo od tarzana). Jedná se o koženou bundu (LEATHER JACKET), míč (BOUNCY BALL), klíč A (STUDIO KEY; je uvnitř chatrče), stehno (LEG) a francouzák (SPANNER). Vezměte jen francouzák a jděte k výtahu (vedle sekretářky), který opravte. Vyjeďte nahoru a opět všechny věci nanoste na základnu - hlava (HEAD), klíč B (STUDIO KEY), vypuštěný balón (DEFLATED BALLOON), ruka (HAND), nápoj (BOTTLE OF POTION), bambule (POM POM).

 

Vezměte bambuli, bundu a klíč B, vstupte do dveří na základně. Bundu dejte motoristovi a vezměte pumpičku (BIKE PUMP), doprava, vejděte do obchodu, Sindy dejte bambuli, vezměte klíč D (STUDIO KEY) a jídlo pro ptáky (DELICIOUS PARROT SNACK). Na základně vše položte, seberte klíč A, jděte vlevo a otevřte dveře. Uvnitř najděte klíč C (STUDIO KEY), ven, ven, vezměte klíč D, 2x vlevo, ven, vejděte do žlutých dveří, seberte srdce (CLOCKWORK HEART), ven, vlevo, vpravo, ven, vše položte. Popadněte jídlo pro ptáky a navštivte chatku s papouškem (vpravo nahoře). Vylákejte papouška do protější chaty (vlevo), kde seberte dýku (DAGGER) a klíč E (STUDIO KEY). Na rozcestí vše položte, vezměte pumpičku, vypuštěný balón a vydejte se doprava k řece. U řeky stlačte fire, čímž se dostanete na druhý břeh. Postupně přeneste všechny věci na základnu - paži (ARM), klíč F (STUDIO KEY), gumové rukavice (PAIR OF RUBBER GLOVES) a květiny (BUNCH OF FLOWERS).

 

Vezměte pouze rukavice a klíč C, 4x vlevo, použijte klíč na modré dveře a vstupte dovnitř. Seberte jeden dolar (SHINY NEW GOLD DOLLAR) a poznačené karty (DECK OF MARKED CARDS). 3x ven, doprava, ven, všechno položit, vzít pouze rukavice, 4x vlevo, dovnitř, seberte zbývající dva dolary (dolary a karty sbírejte jen v rukavicích, jedná se o důkazní materiál) a vše odneste na základnu. Vezměte klíče E a F, 2x vlevo, vstupte do dveří, seberte zatykač (ARREST WARRANT) a sjeďte výtahem dolů. Seberte tělo (BODY), výtahem nahoru, ven, vpravo, ven, všechno odložit kromě klíče E. Doleva, vpravo, seberte stehno (LEG), vejděte do žlutých dveří, seberte paži (ARM), 3x ven, všechno položit. Vezměte rukavice, karty, jeden dolar a zatykač (rukavice se automaticky odloží), vlevo, vpravo, do dveří, vlezte do salónu, zatkněte kovboje. Opusťte lokál, ven, vlevo, ven, do dveří, předejte zatykač šerifovi. Ven, 2x vpravo, vstupte, vpravo, vstupte do salónu, vpravo, nahoru po schodech, vlevo, vstupte do prostředních dveří. Od ženy v pokoji dostanete dopis (LOVE LETTER). Ven ze salónu, vlevo, ven, vlevo, ven, vstupte, předejte dopis šerifovi. Seberte lízátko (LOLLIPOP) a střelný prach (KEG OF GUNPOWDER). Ven, vpravo, ven, všechno položte. Vezměte lízátko a jeden dolar. Vraťte se na start, pokračujte vlevo přes silnici, vstupte do obchodu. Kupte banány (BANANA BUTTIE), seberte klíč G (STUDIO KEY) a vše odneste na rozcestí. S lízátkem se pak ještě vraťte pro nohu (FOOT).

 

Na základně popadněte klíč G a míč, vlevo, 2x vpravo, vejděte do zelených dveří, dejte míč vlkovi, pokračujte doleva a seberte klíč H (STUDIO KEY). Ven, vlevo, ven, vlevo, vlevo, otevřít modré dveře (nevstupovat), ven, vpravo, ven. Vezměte paličku, dýku a banány, 3x vlevo, dovnitř, vylezte nahoru až ke gorile, dejte ji banány a přeřežte provaz, kterým je svázána dívka. Seberte metál za chrabrost (MEDAL FOR VALOUR), 2x ven, vpravo, ven. Popadněte rukavice a postupně všechny části Frank Einsteina (hlava, trup, paže, stehna, ruce, nohy) přeneste vlevo, 2x vpravo, dovnitř, poskládejte je pod stůl (obrazovka za vlkem). Vhoďte dolar do přístroje a rukavicemi přepněte obě páčky, čímž obludu oživíte. Znovu přehoďte obě páky, projděte novým otvorem vpravo dole, vejděte do dveří, vezměte mozek (BRAIN), ven, vlevo, 2x ven, k mozku přiberte srdce a metál. Jděte vlevo, dovnitř a všechno předejte Dorotce. Seberte ručník (MASSIVELY USEFUL TOWEL), 2x ven.

 

K ručníku přidejte nápoj, 2x vlevo, ven, vstupte, položte ručník k teleportu, aktivujte teleport počítačem, počkejte až se ručník teleportuje a pak se přeneste za ním (opět musíte pustit počítač). Seberte detonátor (DETONATOR; když máte nápoj, čaroděj vám nic neudělá), aktivujte počítač a přeneste se zpátky, ven, vlevo, vpravo, ven. Seberte květiny, detonátor a střelný prach, ven, 3x vlevo, květiny dejte sekretářce, získáte tak klíč od kanceláře (OFFICE KEY), vyjeďte výtahem úplně nahoru, vlevo, vstupte do dveří, střelný prach položte před sejf, ven, použijte detonátor, uvnitř seberte scénář (MOVIE SCRIPT), čímž ukončíte první část hry. Teď ještě musíte najít všech 16 Oskarů, kteří jsou různě schované (podívejte se na obrázky) a předat je všem zúčastněným aktérům (vrátný u vchodu, sekretářka, tarzan, motocyklista, prodavačka Sindy, Dorotka se psíkem, pirát s papouškem, mrtvola, šerif, kovboj ve vězení, žena v salónu, prodavačka s banány, gorila, svázaná dívka u gorily, Frank Einstein, čaroděj).

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   
   
   
   
   
   
   
   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 3. 1. 2002 | Zdroj: BIT 3/93 | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist