English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Seymour 1 - Take One - návod

Hned na úvod vstupte do červených dveří, kde objevíte cívku s prázdným filmem (FRESH REEL OF FILM). Opusťte místnost a navštivte druhé červené dveře vpravo, ve kterých seberte ostrý nůž (SHARP KNIFE). Sjeďte výtahem dolů a pokecejte se zoufalou produkční, která vám prozradí, že nemá nikoho, kdo by natočil právě připravovanou scénu. Jelikož by to mohla být vaše velká šance, jak se stát úspěšným režisérem, jdete do toho. Od produkční dostanete scénář (MOVIE SCRIPT), z kterého se dozvíte, že scéna spočívá v tom, že Kathy je přivázána ke kolejiště a Dex ji musí na poslední chvíli zachránit před právě projíždějícím vlakem. Kromě samotné režie filmu si střihnete i postavu Dexe, neboť se kamsi vytratil herec, který tu roli měl ztvárnit.

 

Pokračujte doprava a cestou seberte lano (LONG ROPE), kterým přivažte Fay (Kathy) ke kolejišti (dvakrát odvázaná z toho nebude :-). Jděte dál vpravo a vložte cívku s filmem do kamery. Teď musíte jednat rychle. Vraťte se k lokomotivě a uveďte ji do provozu. Tryskem běžte ke kameře a zapněte ji. Okamžitě se vydejte za Kathy a nožem odřežte provaz, kterým je připevněna ke kolejišti. Musíte to stihnout dřív, než ji přejede lokomotiva, jinak nastanou pěkný jatka a vy se režisérem ani úspěšným hercem nikdy nestanete. Pokud se vše povedlo, běžte natočený film (USED REEL OF FILM) vyvolat. V místnosti, kde byla cívka, zhasněte světlo a cívku filmu použijte na nádobky položené na stole. Vyvolaný film (DEVELOPED REEL OF FILM) si pak promítněte na kameře v místnosti, kde se nacházel nůž. Po natočení této scény se pak stanete filmovou hvězdou světového formátu.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 12. 12. 2001 | Autor: Pavel Plíva | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist