English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (5)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Saboteur 3 - návod

Vžij se do role sabotéra. Jako žák gymnázia musíš vyhodit budovu milované školy do povětří. Po zadání příkazu HELP se vypíše seznam příkazů.

 

Vejdi do školy a přezuj se. Jdi po schodišti do třetího patra a pak na západ, kde pokecáš s autorem této hry. Ten vám řekne, že v šatně zapomněl časopis FIFO pro svého kolegu. Jdi tedy zpět do přízemí a prozkoumej okýnko. Najdeš klíče od šaten a tam sebereš časopis FIFO. Jdi do prvního patra na východ, kde vyměníš časopis za kazetu s hrami pro počítač IQ 151. S kazetou se vydej do druhého patra na západ do učebny informatiky. Kazetu dej profesorovi a on ti podá papír s anglickým textem. S ním skoč do prvního patra na západ za profesorkou angličtiny, která text přeloží. S překladem se vrať do učebny informatiky a získáš buben. Ještě zajdi do třetího patra za autorem této hry a dostaneš činku. Seběhni do přízemí a v učebně hudební výchovy vyměň buben za gramofonovou desku. V tělocvičně dej profesorovi činku a seber lano. Vydej se do druhého patra do učebny fyziky a podívej se z okna. Pomocí lana zachraň profesora fyziky a za odměnu získáš bombu. V prvním patře si prohlédni nástěnku a jdi do přízemí před školu. Zde najdeš korunu, se kterou jdi k telefonu. Zavolej telefonem řediteli a jdi do prvního patra do prázdné ředitelny. Zde umísti bombu a pusť školním rozhlasem desku s protichemickým poplachem. Teď stačí vyjít před školu a počkat na výbuch. Svůj úkol jsi úspěšně splnil.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 24. 9. 2011 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist