English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Twilight - Krajina... (9)
Marsmare - Alienat... (1)
Run! (1)
Gunfright (4)
Video Pool (25)
Space Journey (3)
Ghastly Getaway Di... (3)
Mezi věžemi (7)
Reliquia (3)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Saboteur 3 - návod

Vžij se do role sabotéra. Jako žák gymnázia musíš vyhodit budovu milované školy do povětří. Po zadání příkazu HELP se vypíše seznam příkazů.

 

Vejdi do školy a přezuj se. Jdi po schodišti do třetího patra a pak na západ, kde pokecáš s autorem této hry. Ten vám řekne, že v šatně zapomněl časopis FIFO pro svého kolegu. Jdi tedy zpět do přízemí a prozkoumej okýnko. Najdeš klíče od šaten a tam sebereš časopis FIFO. Jdi do prvního patra na východ, kde vyměníš časopis za kazetu s hrami pro počítač IQ 151. S kazetou se vydej do druhého patra na západ do učebny informatiky. Kazetu dej profesorovi a on ti podá papír s anglickým textem. S ním skoč do prvního patra na západ za profesorkou angličtiny, která text přeloží. S překladem se vrať do učebny informatiky a získáš buben. Ještě zajdi do třetího patra za autorem této hry a dostaneš činku. Seběhni do přízemí a v učebně hudební výchovy vyměň buben za gramofonovou desku. V tělocvičně dej profesorovi činku a seber lano. Vydej se do druhého patra do učebny fyziky a podívej se z okna. Pomocí lana zachraň profesora fyziky a za odměnu získáš bombu. V prvním patře si prohlédni nástěnku a jdi do přízemí před školu. Zde najdeš korunu, se kterou jdi k telefonu. Zavolej telefonem řediteli a jdi do prvního patra do prázdné ředitelny. Zde umísti bombu a pusť školním rozhlasem desku s protichemickým poplachem. Teď stačí vyjít před školu a počkat na výbuch. Svůj úkol jsi úspěšně splnil.

 

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 24. 9. 2011 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist