English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Saboteur 1-2 (41)
COINZ are Mine! (2)
Treasure Island Di... (2)
Tranz Am (4)
Deathchase (12)
ATV Simulator (8)
Video Pool (29)
Abu Simbel Profana... (15)
Dan Dare 1-3 (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Rocky Horror Show - návod

Jak už jsem napsal v úvodním popisu, vaším úkolem v této hře je dostat se z tohoto strašidelného domu. K tomu vám pomůže složení rozbité mědirytiny, která je tvořena patnácti kousky. V zámku můžete potkat několik osob. Dr. Frank'n'Furter je travestita, Riff Raff je manio-depresivní sluha, jeho sestra Magenta je tu domácí. Dále narazíme na rockera a motocyklistu Eddiho a jeho fanynku Columbii. Samozřejmě tu nemůže chybět umělě stvořené monstrum v podobě Rockyho. A teď je můžete potkat, jak se potulují po domě. Eddie na motorce je zavřený v lednici. Jestli se rozmrazí, vyjde ven a bude se snažit ohrozit Brada (Janet). Teplotu v lednici ukazuje teploměr a je ji možné snížit stisknutím knoflíku v ledovém pokoji a zmrazit tak Eddieho.

 

Uvnitř domu jsou v laboratoři dvě elektrické bariéry, které vám způsobí okamžitou smrt. Je možné je vypnout tlačítkem umístěným nad žebříkem, ale jen na chvíli. Také setkání s fanynkou Eddieho Columbií je nebezpečné, krade totiž oblečení a ukrývá ho v některém z pokojů. Proto se jí musíte vyhýbat, pokud vás svlékne, musíte oblečení nejprve nalézt, neboť když jste obnažení, nemůžete vylézt po žebříku.

 

Brad (Janet) si musí dále dávat pozor na setkání s ostatními, protože rozhovor s nimi vás okrádá o drahocenný čas. Táké si dejte pozor na Riff Raffa. Zásah jeho mimozemskou zbraní vás připraví o život. Rozhodně nechoďte nazí do ložnice, když je tam travestita Frank. Hned by vás znásilnil a přišly byste o život. Naopak velmi příjemné je stisknutí tlačítka, označeného heslem "Do Not Press". Slouží jako teleport. Na splnění úkolu je vyměřeno 100 časových jednotek. Každá má délku přibližně 15 sekund. Na začátku hry si také můžete zvolit, zda celé dobrodružství absolvujete s Bradem nebo Janet.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 10. 4. 2002 | Doplněno: 24. 11. 2013 | Zdroj: Manuály 7, Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist