English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Nightshade (14)
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Prvá akcia - návod

Vejděte do banky a zastřelte první dva lupiče. Jděte k výtahu a vyjeďte do druhého patra. Vydejte se doprava a prostřílejte si cestu k hlavnímu počítači. Nyní jděte doleva a zastřelte zloděje v únikové šachtě. Vylezte nahoru a zabijte zloděje u vrtulníku. Vraťte se k výtahu a vyjeďte do třetího patra. Dejte se doprava, projděte kolem sekretářky a vystřílejte další dva gangstery. Dejte si pozor, abyste se omylem netrefili do ředitele. To by znamenalo předčasný konec hry. Pokud se Vám podaří zastřelit oba zloděje, aniž byste přitom zasáhli ředitele, sdělí Vám bezpečnostní kód. Dobře si jej zapamatujte. Nyní sjeďte zpátky do druhého patra a jděte k hlavnímu počítači. Teď musíte zadat heslo, které se nachází na obálce originální verze hry, kterou má asi málokdo, proto prozradím, že heslo zní ULTRAS

 

Potom musíte zadat bezpečnostní kód, který Vám řekl ředitel. Pokud jste se nespletli, vyjede na Vás menu, ve kterém si pomocí kláves 1-6 vyberete činnost, kterou chcete vykonat. Zmáčkněte klávesy 2 a 4, čímž zavřete vchod do banky a únikovou šachtu. Nyní sjeďte zpátky do 1. patra a odbouchněte zloděje na WC. Teď už zbývá pouze vyjet výtahem do 3. patra a odprásknout posledního zloděje, který je u trezoru. Tím získáte nůž a můžete vysvobodit sekretářku. THE END.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 30. 3. 2002 | Zdroj: X-magazín 16/2000 | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist