English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Nightshade (14)
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Pomsta - návod

V zámečnické dílně jsem požádal o klíč od skladu (O; SKLADU), na skládce našel železnou tyč, v obchodu se zbraněmi koupil pistoli, v hostinci od kamarádů dostal odznak a peníze a za ty na náměstí koupil odstřelovačku (O; A). U obchodního domu jsem zastřelil utíkajícího chlapa (P; PISTOL), prohledal park (A) a našel lístek. Uvnitř domku jsem narazil na strážníka, jemuž jsem ukázal odznak (P; ODZNAK) a zjistil informace o pronásledovatelích Johna.

 

Vylezl jsem ven a klíčem odemkl dveře skladu (P; KLUC). Uvnitř jsem nejprve muže s páskou přes oko přesvědčil železnou tyčí (P; ZELEZNU TYC) a získal heslo, následně jsem ho pro jistotu dorazil (P; PISTOL). Bránu jsem otevřel zadáním kódu z lístku (P; LISTOK), strážci sdělil heslo RUFUS a našel motorovou pilu. Tou jsem zmasakroval nejprve chlapa v bílém domě (P; MOTOROVU PILU) a zjistil jméno Antonio. Na skládce jsem našel košili a oblékl si ji (P; KOSELU). Na východní straně jsem u dveří sdělil získané jméno ANTONIO a uvnitř rozřezal dalšího chlapa (P; MOTOROVU PILU). V šatníku jsem našel nohavice a oblékl si je (P; NOHAVICE).

 

Došel jsem ke Carlosovi, zneškodnil jeho ochránce (P; PISTOL) a rozběhl se za ním na letiště. Prchajícího zločince jsem sprovodil ze světa pomocí odstřelovačky (P; ODSTRELOVACKU) a pomstil tak Johna.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 27. 1. 2024 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist