English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Nightshade (14)
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Ovocníci - návod

Promluvte si s Pichlošem, který strádá hlady. Vpravo se vypodložte velkým kamenem a na skále seberte laserovou pistoli. Velký kámen si nechte v inventáři a jděte prohodit pár slov se starostou. U skály vlevo seberte lovecký nůž a opět se vypodložte kamenem. Na skále objevíte zlatou korunu, kterou doneste starostovi. Ten se zdráhá, ale nakonec vám svěří do úschovy husí křídla. S jejich pomocí se vám podaří vystoupat na další skalní výběžek vlevo, kde křídla odložte. Dále vezměte detonátor a z koruny stromů sekeru.

 

Promluvte si s vybledlou houbou a dveře do hradu rozštípejte sekerou. U modré zábrany do podzemí hradu odložte všechny předměty. V hradu posbírejte polarizátor, plesnivý sýr, hasící přístroj. Promluvte si se starým ananasem. Plesnivý sýr doneste vybledlé houbě, získáte cigaretu pro starého ananase. Od něj získáte beranidlo, kterým prorazíte dveře v levé části hradu. U studny popadněte IC kartu, kterou odstraníte modrou zábranu vedoucí do podzemí.

 

V podzemí seberte plechovku barvy, kterou předejte vybledlé houbě. Získaným krumpáčem prokopejte podlahu v podzemí pod hradem. Vybaveni polarizátorem, disketou a laserovou pistolí navštivte bádavou švestku v podzemí. Postupně ji předejte laserovou pistoli, polarizátor a disketu. Tím se zaktivní portál vpravo. Vraťte se pro lidskou lebku, detonátor, lovecký nůž a hasící přístroj. Projděte portálem. Dračí dech uhaste hasičákem. Odložte detonátor a lovecký nůž. Seberte dřevěnou hůl a jemný pilník.

 

Dřevěnou hůl odneste starostovi (nezapomeňte na husí křídla), dostanete knihu pohádek. Pilník dejte Pichlošovi, získáte TNT. Knihou uspíte draka. Přibalte detonátor a lovecký nůž. Ve vodě promluvte s potápějícím se žaludem a dejte mu lovecký nůž. Seberte třpytivou perlu. Na zával použijte TNT a následně detonátor. Přilepenou hrušku vystrašte lidskou lebkou. Křemennou skálou se vypodložte ve vodě, vlevo od místa, kde se potápí žalud. Vraťte se pro husí křídla a perlou rozbijte hradní okno.

 

Po mracích doskákejte až pro kleště. Zpátky přes portál pro křemennou skálu, kterou se vypodložte v obrazovce, kde byl dříve zával. Řetěz přeštípněte kleštěmi. Na vrcholu kopce seberte zapalovač. Promluvte si znovu se starostou. Starý ananas vám za předaný zapalovač nabídne konopné lano. Skočte do studny zachránit Pichloše. S konopným lanem v držení už nebude tato záchranná operace představovat sebemenší problém.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 12. 6. 2022 | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist