English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Aliens - Neoplasma (7)
Crazy Cars 1-2 (5)
Driller (2)
Nodes of Yesod (4)
Satan 1-2 (4)
Soft & Cuddly (1)
Robot - The Imposs... (1)
Sex Crime (5)
Renegade 1-3 (16)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Nosferatu the Vampyre - návod

Tvým úkolem je zlikvidovat vampýra Nosferatu. V pravé dolní části obrazovky je okno, ve kterém je měsíc nebo slunce. Tak poznáš noc nebo den. Ztracenou energii doplníš jídlem nebo nápojem. Nikdy nepij víno z láhve. Boty vás ochrání před pavouky, pistolí můžete zastřelit vlky, mečem můžete zničit netopýry. Hru lze dohrát více způsoby.

 

Část první - zámek
V roli Jonathana musíte najít vampýra, který se ukrývá v kryptě. Ve hře se orientujte dle mapy. Najděte lampu (LAMP) v jedné ze šlechtických ložnic. Lampu musíte zapálit sirkami. Zápalky (MATCHES) se nachází v místnosti nad knihovnou, musíte do ní vylézt po žebříku z knihovny. Se zapálenou lampou (LIT LAMP) jděte do krypty k rakvi vampýra Nosferatu. Až vampýra objevíte, vraťte se nahoru do zámku. Seberte klíč (KEY) a vyjděte zámeckou bránou směrem k vesnici. První část lze dohrát i tak, že místo vampýra najdete dokumenty (DEEDS).

 

Část druhá - vesnice
Vzbuzený vampýr řádí ve vesnici. S pomocí přátel Lucy a Van Helsinga (můžete se mezi nimi přepínat) musíte zničit vampýra. Pozor, Lucy nesmí zemřít. Nejprve podle mapy najděte a seberte sekyru (AXE) a z libovolného dubového nábytku vysekejte několik ostrých kolíků (STAKE). Na místech na mapě označených písmenem N se může pohybovat Nosferatu, takže buďte opatrní. Jediný dotek způsobí smrt. Přepněte se na Lucy a nalákejte vampýra do její ložnice. Jonathan a Van Helsing musí být připraveni v sousední místnosti. Až Nosferatu k Lucy vejde, rychle tam vtrhněte s oběma muži a zabijte ho. Také lze počkat na denní světlo a v ložnici ho zabijí sluneční paprsky.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru World of Spectrum.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 23. 8. 2014 | Zdroj: Excalibur 9 a BIT 9/1992 | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist