English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Nightshade (14)
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Narc - návod

V menu si kromě klasickým tlačítek ještě navolíte ovládání pro dřep/výskok a můžete začít. Během boje máte k dispozici 10 raket, které se odpalují stiskem FIRE, přičemž během hry si můžete doplnit zásoby raket, sebrat zásobník, nový život a prémiové body. Pokud se během boje trefíte do chudáka protivníka, má smůlu, protože se v následující explozi jeho tělo doslova rozletí na kusy a vzduchem lítají ruce i hlava. Samozřejmě, pokud takhle zasáhnete svého spoluhráče, je po něm. Váš bojovník může kromě běžných pohybů během boje taky jít v podřepu. 

 

Pokud jdete dolů, nebo šikmo dolů a stlačíte předem definované tlačítko, tak si bojovník podřepne a bude dále chodit v podřepu, což má tu výhodu, že ho nezasáhnou střely protivníka, který stojí. Půjdete-li pak se svým bojovníkem nahoru, nebo šikmo nahoru a stlačíte opět definované tlačítko, tak se zase postaví a pokud ho stlačíte ještě jednou (stále jdete nahoru), tak vám vyskočí. Během boje se před vámi objevují různé bedny, koše a jiné věci, které můžete likvidovat raketami. V jednom z prvních levelů je i jakási skleněná nádoba a když ji sestřelíte, ozve se perfektní zvuk tříštícího se skla. Za zmínku ještě stojí psi, kteří vás budou obtěžovat v prvním a druhém levelu. Musíte si dřepnout a pálit do nich tak dlouho, až se psi promění ve štěňata a odběhnou pryč!

 

LEVEL 1
Musíte se probojovat až ke dveřím označeným nápisem EXIT, vejít do nich a na konci sebrat kartu označenou nápisem SAFE (budete ji v podstatě muset vzít všude). Při hře ve dvou se může stát, že první hráč nebude moci projít dále, je to tím, že kartu má druhý hráč a první musí projít on!

 

LEVEL 2
Level je velmi podobný prvnímu. Zajímavostí je, že když vás jeden z banditů zasáhne jehlou, váš bojovník se rychle postaví a začne se rozhlížet.

 

LEVEL 3
V tomto levelu jdete pouze do jediných dveří a to až na konci. Cestou narazíte na auta barikádující cestu, která ale rozstřílíte raketami. Chytřejší hráči ale auta využijí tak, že do nich nasednou (postavíte se nad auto a vyskočíte), a tak si jízdou zkrátí cestu. Pokud si ale myslíte, že máte vyhráno, tak se pletete, protože pokud narazíte do velké bedny, auto vám exploduje! Dodám ještě, že v autě se mohou svézt oba hráči a cestou ničit své nepřátele tak, že je jednoduše přejedou.

 

LEVEL 4
Opět jděte až k posledním dveřím s nápisem EXIT, seberte kartu, vraťte se o dvoje dveře doleva a vstupte. Cestou uvidíte na chodníku stát "prodejné dívky", které kupodivu nezlikvidujete ani raketou. Ve městě řádí nějaký maniak, který dívky podřezává a pokud chcete mít na konci nějaký bonus, tak je ochraňte.

 

LEVEL 5
Vejděte do dveří označených šipkou (nebo nápisem EXIT) a pak pokračujte stále doprava, až dojdete ke konci. Vraťte se pak kousek doleva, až se objeví mrzák jedoucí na vozíku. Jakmile se dostane do vaší palebné dráhy, nemilosrdně ho sestřelte, neboť to je maskovaný padouch. Trefíte-li ho, po dopadu na zem čile odběhne po čtyřech. Správní bojovníci ho ale nenechají odběhnout daleko a sestřelí ho. Střílejte i další maskované invalidy tak dlouho, až po jednom z nich zůstane na zemi potřebná karta. Než opustíte tento level, můžete ještě sebrat poschovávané drogy, které bandité ukryli mezi květiny.

 

LEVEL 6
Je podobný předešlému. Za zmínku stojí to, že jsou zde zvláštní nepřátelé, vypadající jako Rambo a po zásahu raketou předvedou něco jako "kozáčka" a pak padnou k zemi.

 

LEVEL 7
V tomto levelu na vás čeká už samotný šéf bandy, s nímž musíte svést těžký boj. Šéf je velký přes půl obrazovky a budete ho muset rozstřílet na kusy. Můžete střílet pouze raketami a trefit se není zrovna jednoduché. Pokud nemáte úpravu na nekonečné rakety, nebo nehrajete dva, tak ho asi nezničíte. Po určitém množství zásahů se z šéfa vyvalí vnitřnosti a po další dávce střel z něj zbude jen kostra. Když rozstřílíte i kostru, upadne její lebka a zbude jen neškodná spodní část. Seberte kartu, která po šéfovi zbyla a jděte k východu. Pokud vám zbyla ještě nějaká raketa, zlikvidujte svého společníka, protože na zemi před vámi bude plno zlatých cihel, abyste se nemuseli dělit .

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 28. 1. 2005 | Zdroj: FIFO 22 | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist