English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Monty Mole 2 - Monty on the Run - návod

Jak název napovídá, tentokrát je Monty na útěku. Budete muset projít (směrem vlevo) domem plným nebezpečných pohyblivých předmětů a nástrah, jeho sklepením, dostat se do lodi a včas odplout. K tomu je nutné na úvod vybrat několik správných předmětů pro cestu na svobodu – Freedom Kit. Pokud nevyberete ty správné, hru nedokončíte. Hraní není jenom o rychlém proskákání do cíle, ale během hry musíte sebrat potřebné předměty a procházet v určitý čas teleporty. Ničí vás navíc vše, co se hýbe.

 

Pro následující postup vyberte tyto předměty: 02 – jetpack, 04 – lano, 12 – pas, 13 - plynová maska a 16 - bečka rumu

 

Sbírejte všechny předměty kromě Teddy Bear, Dynamite (přijdete o život) a Little Mine-like Thingies (?). Ve druhé místnosti, jakmile vysbíráte vše v místnosti pod ní, jděte na horní lano pod konvicí. Když mrak pluje volně napříč, skočte vlevo na něj a držte tlačítko nahoru. Nahoře popojděte několik kroků vlevo, takže nemůžete spadnout. Přejděte na okraj plošiny a počkejte, až se žlutý chlap s velkým nosem dostane pod parní lokomotivu Thomase a pak zase odejde. Velmi rychle, musíte jít doleva, získáte mince, a pak skočte vlevo do vedlejší místnosti. Jděte do prostřed lana a skočte pro lékárničku s extra životem. Vraťte se a skočte na oblak.

 

Projděte horem další dvě místnosti. Když se dostanete do místnosti s bublinami a vodou, projděte vpravo do Pie Are Square. Nechoďte zatím do teleportu, ale jděte pod něj a na fialovou plošinu. Až půjde kolem mísa modrého pudinku, vyskočte dvakrát nebo třikrát do vedlejší místnosti. Vyberte všechny předměty s výjimkou Teddyho, a vraťte se Pie Are Square a skočte do teleportu.

 

Jděte dolů, po laně a skočte z levého konce plošiny v dolní části lana a získejte fialový předmět. V Hall of Jow-an nelezte do výtahu, protože je nefunkční. Další vlek je v pořádku. Když jste na konci poslední zelené místnosti, zkuste šlápnout na bílé tlačítko, pokud chcete jít dál. Doleva, dolů a vpravo, od této místnosti je to těžké. Chcete-li získat bod na vrcholu, čekejte u vchodu, až pudinková mísa odejde zpět. Potom jděte na horní zelené lano, nestůjte na žluté platformě. Když mísa půjde doleva a bublina stoupá, skočte rovnou dvakrát. Chcete-li se vrátit, přeskakujte přes bubliny.

 

V čistírnách odpadních vod z první trubkové místnosti pokračujte doleva, doleva, nahoru, dolů, vpravo, vlevo dole, vlevo, dolů, doleva, přes teleport, dolů, vpravo, vlevo dolů, vlevo, dolů, doleva, kolem teleportu až do Ultimate Experience. Leťte (jetpackem) nahoru. Pokuste se dostat všechny předměty - to je nejtěžší.

 

Až se dostanete do pařezu, jděte vpravo a dvakrát nahoru. Jděte do místnosti s benzínem označeným jako P (petrol). Vraťte se dolů a doleva. Nyní hranou na levé straně obrazovky. Za ní najdete Drive Sir Clive C5. To je hračka, ale vaše zrychlení je velmi silné. Můžete střílet skrz další obrazovky při nejvyšší rychlosti. Zbytek je jednoduchý. Pak přijedete do Das Boot. Jděte dolů a doleva, až přijdete ke konci tam, kde je klíč. Seberte ho. Nyní přejděte do levé horní části lodi a uvidíte blikající čtverec. Skočte na něj. To je konec hry, Monty je zachráněn a odplouvá.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 1. 3. 2010 | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist