English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (5)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Mega Bucks - návod

Seberte (CRYSTAL), pomocí kterého můžete levitovat a dostávat se to do nepřístupných míst. Ten vám ale ubírá vaši energie, takže ho nemějte trvale aktivován. Jděte vlevo, seberte poznámky (SOME NOTES), které si přečtěte. Vlevo, všimněte si alarmu, který je zapnutý. Teď musíte jednat rychle. Aktivujte krystal. Jděte 3x vlevo a nahoru. Seberte ovladač k alarmu (ALARM SWITCH), použijte ho, tím alarm vypnete. Ovladač položte. V obrazovce vpravo seberte srdce zvonu (BELL CLAPPER). Dále vpravo seberte nefunkční svítilnu (TORCH), nahoře pak kostěný klíč (SKELETON KEY). Dolů, 2x vlevo, dolů, vlevo, seberte propustku (SECURITY PASS). Vpravo, nahoru, u zařízení s nápisem PASS použijte propustku, tím se vám zpřístupní podzemní prostory profesorova sídla. První část závěti je vaše [9%].

 

Nahoru, vpravo, seberte zahradnické nůžky (GARDEN SHEARS). Nahoru, vlevo, seberte lahvičku s prášky (PILL BOTTLE). 3x vlevo, seberte cédéčko (COMPACT DISC). 4x vpravo, přehrejte cédéčko ve věži. Druhá část závěti je vaše [16%]. Vezměte a použijte walkmana (CD WALKMAN). 3x vlevo, dolů, vpravo. Odložte kostěný klíč a seberte páčidlo (CROW BAR). Vlevo seberte baterii (BATERRY) a vložte ji do svítilny. Vlevo, dolů, seberte telefonní kartu (PHONECARD). Dolů, vpravo, dolů, odložte páčidlo a svítilnu. Seberte sprej (SPRAY CAN). Nahoře vezměte ukazatel energie (ENERGY GAUGE), který zobrazuje, kolik energie vám ještě zbývá. 4x vpravo, odložte ukazatel energie a lahvičku s prášky. Seberte věnec (WREATH). Jděte 4x vpravo, na masožravou rostlinu použijte sprej. Třetí část závěti je vaše [23%].

 

Na rostlinu ještě použijte zahradnické nůžky a položte sprej. Pokračujte vpravo, seberte klíč od kostela (CHURCH KEY). 2x vpravo, seberte odizolované boty (INSULATED BOOTS), ty si obujte, abyste byli chráněni před elektrickým polem. Čtvrtá část závěti je vaše [27%]. Vpravo seberte jablko (APPLE), které snězte. Pokračujte vpravo, odložte ohryzek. U dveří kostela použijte klíč [31%]. V kostele vezměte pivní tácek (BEER MAT). 2x vpravo. Na hřbitově použijte věnec [36%].

 

Vlevo, 4x nahoru, ve zvonici použijte srdce zvonu, zbavíte se krys v podzemí [41%]. Dolů, seberte sýr (SOME CHEESE). 2x dolů, vlevo, seberte kuchařku (COOKBOOK). Vpravo, dolů, vraťte se do věže, do místnosti, kde byl klíč od kostela. Nahoru, odložte zahradnické nůžky, seberte šálek kávy (CUP OF COFFEE). Nahoru, vlevo, seberte klíč od půdy (ATTIC KEY). U telefonu použijte telefonní kartu a vytočte 16349, tím se přemístíte zpět do profesorova sídla. Odložte pivní tácek. Vlevo použijte odloženou lahvičku s prášky, tím si doplníte ztracenou energii [48%].

 

5x vlevo, u lednice použijte kuchařku. 3x vpravo, 2x nahoru, 2x vlevo, nahoru, 2x vpravo, nahoru, odložte kuchařku a použijte klíč od půdy [51%]. 2x vpravo, vezměte rentgenové brýle (X-RAY SPECS) a nasaďte si je [55%]. 2x vlevo, dolů, odložte šálek kávy. Vpravo, dolů, vlevo, 2x dolů, 2x vlevo, dolů, posilněte se sýrem. Vezměte svítilnu a páčidlo. Svítilnu zapněte. Vpravo nahoře vezměte kolíček (NOSE CLIP), který si připevněte na nos. Jděte vpravo, dolů, 3x vpravo, dolů, vezměte štětec (PAINTBRUSH). 2x vpravo, u fialového telefonu odložte štětec a telefonní kartu. Pokračujte 3x vpravo, nahoru, seberte pochroumanou andulku (SICK BUDGIE). Bednu napravo se pokuste vylomit páčidlem, zatím bezúspěšně, páčidlo tedy položte. Vpravo odložte andulku. Vraťte se k telefonu pro štětec a kartu. Vytočte 16349.

 

Jděte vlevo, nahoru, vpravo. V místnosti, kde bylo srdce zvonu, napište na zeď štětcem zprávu [65%]. Vraťte se ke žlutému telefonu a seberte pivní tácek. Vytočte 38312. Jste v hospodě s červeným telefonem. Vpravo seberte nádobu se sušenkami (BISCUIT TIN). 2x vlevo, u rytíře použijte pivní tácek [70%]. Nahoru, seberte telefonní seznam (PHONE BOOK), který prolistujte. Vpravo najdete kousek obrazu (PICTURE BIT). Červeným telefonem vytočte 16349. Položte telefonní seznam. Jděte vlevo, nahoru, vpravo. Doplňte na zdi chybějící část obrazu [74%].

 

Vlevo, nahoru, vpravo, nahoru, vlevo, seberte šálek kávy. Snězte sušenku a zapijte to kávou [77%]. Položte šálek i nádobu na sušenky. Vraťte se ke žlutému telefonu, vytočte 87327. Jděte k odloženému páčidlu, posilněni sýrem konečně vypáčíte bednu (předtím musíte vypít kávu) [80%]. Uvnitř bedny najdete dynamit (SOME DYNAMITE). Položte páčidlo a vpravo vyhoďte zeď dynamitem do povětří [83%]. Vezměte ovladač na robota (ROBOT CONTROL). Vraťte se k fialovému telefonu a přesuňte se do věže (59112).

 

Vpravo, vezměte chemikálii (CHEMISTRY BIT). Jděte do kostela (tel. číslo 68495), do jeho podzemních prostor. Na fialového robota použijte ovladač [86%]. V místnosti za ním seberte nálož na sejf (SAFE CRACKER). 2x vlevo, položte svítilnu. Použijte zelený telefon a vytočte 16349. Vlevo, 2x nahoru, vlevo, na podlahu nalijte chemikálii [90%]. Dolů, vlevo, sejf vyhoďte do povětří [94%]. Uvnitř najdete tajný klíč (SECRET KEY). Vpravo, nahoru, 2x vpravo, nahoru. Klíčem odemkněte žluté dveře. Závěť je kompletní [97%]. V odemčené místnosti seberte videokazetu (VIDEO TAPE). 2x vlevo, znovu se napijte ze šálku kávy.

 

2x vlevo, dolů, vpravo. Seberte kostěný klíč. Vraťte se ke žlutému telefonu a přesuňte se do kostela (68495). Jděte na hřbitov a pokuste se odemknout bílé dveře kostěným klíčem. Telefonem se přesuňte do hospody (38312). Odtud už se můžete přemístit do kanceláře (58629), kde vložte videokazetu do přehrávače [100%]. Ve hře se také nachází mapa (MAP) z vyobrazením všech obrazovek a vaší aktuální polohou. Dále pak hodiny (CLOCK), které vás informují o uplynulém čase, vše musíte stihnout do 24 hodin.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 25. 7. 2012 | Autor: Pavel Plíva | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist