English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (5)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Log Cabin Dizzy - návod

Během hraní musíte najít sedm láhví rumu pro členy rodiny. Vedle Pogieho seberte zápalku (MATCH). Vedle Denzila seberte nafukovací červený balónek (RED BALLOON). Jděte na půdu a naplňte balónek héliem (HELIUM BALLOON). Vedle Dozyho seberte kominickou štětku (CHIMNEY BRUSH). Pak jděte protáhnout krb a vypadne z něj sekáček na led (ICE HAMMER). Balónek zaneste Dylanovi a dostanete malý klíč (SMALL KEY). S klíčkem jděte k zamknuté bedničce a vytáhnete z ní lepidlo (POT OF GLUE). Lepidlo odložte a vezměte prázdný kbelík (EMPTY BUCKET). Na půdě ho naplňte vodou (BUCKET OF WATER).

 

S plným kbelíkem jděte k otevřenému oknu a voda v něm zmrzne. Pomocí sekáčku na led jej rozbijte. Získáte rozdrcený led (CRUSHED ICE), který zaneste Denzilovi. Dostanete olej (3 IN 1 OIL), se kterým namažete otevřené okno, které půjde zavřít. Z okna vypadne kyvadlo (PENDULUM), které seberte. Nyní zapalte svíčku pomocí zápalky. Ze svíčky zbude horký vosk (HOT CANDLE WAX), se kterým ucpěte děravou střechu. Pomocí kyvadla uspěte Dozyho. Získáte ručník (SOFT TOWEL), který zaneste mokrému dědovi. Ten vám dá sýr (CHEESE), se kterým jděte nakrmit myšáka Pogieho. Nyní myšáka seberte a doneste ho DAISY. Dostanete bačkory (SLIPPERS), kterými podarujete Doru.

 

Ta vám za ně nechá obrázek (FRAMED PICTURE), který pověsíte na krbový komín. Z něj spadne dlouhá tyč (LONG STICK). Seberte odložené lepidlo (POT OF GLUE) a namažte s ním konec kominické štětky u krbu. Nyní na něj přichyťte tyč a budete mít dlouhou štětku (LONG BRUSH). Se štětkou protáhněte krbový komín. Z krbu vypadne šroubovák (SCREWDRIVER). Opravte s ním hodiny a objevíte další nepoužitou zápalku (UNUSED MATCH). V přízemí seberte hromádku dřeva (PILE OF WOOD) a vložte ji do krbu. Krb zapalte. Konečně se ve srubu začíná šířit teplo a pokud máte všechny láhve rumu, dočkáte se gratulace.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 25. 1. 2019 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist