English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Indiana Jones 3 - návod

Po přečtení úvodních informací se ocitáte na chodbě svého domu. Jděte na toaletu a vytrhněte z podlahy záchodovou mísu. Pod mísou objevíte dynamit, ten seberte a položte mísu a dopis (Z, VEZM MISU, VEZM DYNA, POLO DOPI, POLO MISU). Jděte do koupelny, umyjte se, vyjděte před dům (V, V, VEZM MYDL, J, UMYJ SE, POLO MYDL, S, Z, S). Před domem na vás čeká Rodrigo s taxíkem. Nasedněte do taxíku a ten vás odveze na letiště, kde vystupte (DOVN, VEN).

 

Teď musíte sebrat kontejner, přenést ho k ohradě a přelézt na druhou stranu ohrady (V, VEZM POPE, Z, Z, POLO POPE, N). Položte dynamit a vraťte se přes celní kontrolu pro kontejner. Vraťte se pro dynamit a nastupte do letadla (POLO DYNA, V, J, J, Z, VEZM POPE, V, S, S, Z, VEZM DYNA, V, V, DOVN). Hned jak letadlo přistane, musíte vystoupit (VEN). Uvidíte, co by se stalo, kdyby jste to nestihli.

 

Jděte dvakrát na východ, vezměte kost a pokračujte na jih, dokud nedojdete ke kostelu. Zabočte na západ, položte kontejner a přelezte přes ohradu (V, V, VEZM KOST, J, J, J, Z, POLO POPE, N). Pes, který tam hlídá, začne větřit kost, kterou máte u sebe a začne ji hledat. Otevřete dvířka, běžte na jih, pokračujte na východ a potom znovu na jih. Když vstoupíte do masny, pes ukradne řezníkovi špekáčky. Řezník se za ním rozeběhne a vy můžete v klidu vzít uzené koleno, které tu visí (OTEV VRAT, J, V, J, DOVN, VEZM KOLE, POLO KOST).

 

Vyjděte z masny a jděte na sever až k žebrákovi. Tomu dejte koleno. Žebrák odejde a vy si můžete obléct jeho plášť, který tam zapomněl (VEN, S, S, S, POLO KOLE, VEZM PLAS, OBLE PLAS). Jděte na jih, na východ a na sever. Zde otevřete bednu, seberte z ní německou uniformu, vraťte se na jih a nastupte do náklaďáku (J, V, V, S, OTEV BEDN, VEZM STEJ, POLO PLAS, OBLE STEJ, J, DOVN). Za chvíli se auto rozjede a doveze vás do německého vojenského tábora. Vyjděte ven, jděte na východ a vejděte do stanu, kde objevíte svého otce (CEKE, CEKE, VEN, V, DOVN). Otce rozvažte a vezměte si špagát, kterým byl svázaný. Spolu s otcem vyjděte ze stanu a jděte do kostela (ROZV OTCE, VEZM PROV, VEN, Z, J, J, J, J, J, J, DOVN). Projděte na jih, zabočte na východ, položte dynamit a řekněte otci, ať ho zapálí. Teď rychle běžte na západ a vyčkejte, dokud dynamit nevybouchne (J, V, POLO DYNA, REKN, ZAPAL DYNAMIT, Z, CEKE, CEKE). Teď přepněte páku a vraťte se na východ. Přivažte špagát k lustru a sešplhejte do díry po dynamitu (PREP PAKU, V, PRIV PROV, D). Dostali jste se do hrobky.

 

Řekněte otci, ať přečte nápis na hrobce (REKN, PRECTI TO). Otec přečte text: "Vchod se otevře tomu, kdo složí ... (nějaké číslo)". Napište si číslo, vylezte nahoru, vyjděte z kostela a jděte na západ (N, S, Z, VEN, Z). Prozkoumejte kontejner a vezměte rybu. Tu dejte kočce, která vám poté skočí do náruče (PROZ POPE, VEZM RYBU, Z). Teď vejděte do hory na severu (V, V, S, S, S, S, S, S, S). Jste v jeskyni plné pák, které jsou označené římskými číslicemi. Musíte převést číslo, které jste si poznamenali, na římské číslice a stlačit ty páky, které jej reprezentují. Potom stlačte páku A (např. číslo 112 je římskými číslicemi CXII, stlačte páku C, páku X, páku I, jděte na sever, stlačte páku I, jděte na jih, stlačte páku A). Pokud jste číslo napsali správně, měla by se otevřít podlaha a vy spadnete do místnosti se Svatým grálem. Seberte ho. V tu chvíli se místnost začne naplňovat vodou a krysami. Vypusťte kočku a utečte na západ (VEZM GRAL, Z).

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 9. 5. 2006 | Zdroj: BIT 5/93 | Vložit nový komentář...

Vložil: s0l1t3rVloženo: 27. 08. 2010, 02:41:59
Klasická textovka "made in Fuxoft", tenkrát jsme to řešili s kámošem společně a hodně nás to bavilo, je to fakt promyšlený a bezvadně se vkládal text. Tohle je úplná škoda řešit pomocí návodu (když tak jen mrknout)!

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist