English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Impossamole - návod

KLONDIKE
Po zlaté horečce zůstaly jen opuštěné hluboké a propletené šachty a pár starých zlatokopů, nebo kostry těch zemřelých. Opravdu rozsáhlý labyrint se spoustou odboček, šachet a tunelů, kde se dá leccos najít a sebrat. Na vozících bez rudy se dá i svézt. Některé protivníky nelze zničit (žáby) a na konci dílu se pak utkáte v boji s obřím červem.

 

ORIENT
Krtek Monty zabloudil kamsi do Asie, což nám připomenou četné pagody (i vícepodlažní), bambusové háje a protivníci, kam můžeme zařadit Číňany v kloboucích, ninjy, i nepříjemné ptáky poskládané z papíru. Doporučuji prozkoumat i vyšší patra chrámu. Využijte i toho, že zde náš krtek může lézt po větvích stromů nahoru. Na konci dílu se utkáte v boji s velikým drakem.

 

AMAZON
Graficky velmi hezky zpracovaný díl. Jde-li Monty po zemi, často je do půli těla ponořen do vysoké trávy, která ale taky ukrývá předměty k sebrání a některé protivníky. Takže pozor třeba na hady, nenasytné krtkožravé rostliny a jinou havěť. Papírové ptáčky tu vystřídali kolibříci a kromě nich vás obtěžují opice, popřípadě padající balvany. Z džungle totiž dvakrát dojdete do kamenného opevnění. Nakonec se budete muset utkat s duchem pralesa převtělujícím se do velikých stromů.

 

ICELAND
Nádherně provedená ledová krajina s množstvím velmi zajímavých objektů a obyvatel. Cestou na severní pól se setkáte s Eskymáky, ledními medvědy, sněhuláky, tučňáky, skákajícími žravými rybami i obřími velrybami. Přes propasti vás převezou krásné lanovky a nebudete-li si dávat pozor, zavalí vás veliké sněhové koule. Tak jako i v minulých dílech, i zde zabitím některého z obyvatel (zde ledního medvěda) získáte zlatou minci. Najdete tu i památku po polárním badateli Amundsenovi a dojdete-li na konec, svedete boj s dalším neobvyklým soupeřem, kterým bude obrovský kornout se zmrzlinou.

 

Jak se dostat do pátého dílu, to nechám na vás. Na závěr ještě pár rad. Veďte krtka raději po horních trasách, nikoliv podzemím. Dole sice bývá víc předmětů, ale méně cenných. Co se týče plechovek s polévkou a s červy, ta první zvyšuje palebnou sílu Montyho pistole a ta druhá mu vrací ztracenou energii. Najdete-li hodiny, vydrží vám zbraň delší dobu.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 27. 12. 2005 | Zdroj: Info 23B | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist