English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
ATV Simulator (8)
Video Pool (29)
Abu Simbel Profana... (15)
Dan Dare 1-3 (5)
Kenny Dalglish Soc... (10)
Aven (8)
Fruit Machine Simu... (1)
Dictator (8)
Tetris 1-4 (17)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Gregory Loses His Clock - návod

Vytáhněte z kapsy budík a položte ho na noční stolek, poté zalehněte do postele a nechte si něco příjemného zdát. Ve snu se ocitá v obrazovce, kde ze tří míst v podlaze prýští voda. Ze země seberte červený kruhový uzávěr, který nasaďte na potrubí úplně vpravo od gejzíru s rybou. Voda přestane stříkat a ryba spadne dolů. Rybu ignorujte a projděte nově přístupnými dveřmi. Jděte vpravo do obrazovky se čtyřmi písty a bodáky vylézajícími ze stropu. Přes pohybující se písty musíte šikovně přejít, abyste získali další kruhový uzávěr. Vraťte se na začátek a kruhový uzávěr nasaďte na potrubí úplně vlevo. Seberte zkumavku, která vám poslouží jako zbraň. Natočením vlevo nebo vpravo zní vystřeluje bílá hmota. Projděte nově uvolněnými dveřmi a zamiřte vlevo. Je zde několik rotujících hvězd, všechny až na poslední dvě je vystřílejte bílou hmotou ze zkumavky. Zkumavku odložte. Poté opatrně dojděte pro poslední uzávěr. Vraťte se na start a u prostředních dveří nasaďte uzávěr. Seberte první část budíku a projděte dveřmi do další úrovně.

 

Nyní se ocitáme v džungli. Jděte 2x vpravo, pozor si dejte na opici, co po vás hází žlutým míčkem, dále pak na ptáka, který vás bombarduje vejci. Pomocí lanovkového vozíku překonejte propast a v další obrazovce u chatrče seberte skákací fazoli. Vraťte se k hadovi a sněžte fazoli, čímž získáte schopnost skákat. Vlevo od hada přeskákejte propast s krokodýlem. Zde se nachází další zkumavka, která opět poslouží jako zbraň. Sestřelte mouchu, která v této obrazovce poletuje. Had na propastí jde také sestřelit. Vraťte se k opici a pomocí zkumavky trefte její žlutý míček, který po vás hází. Nakonec střelte do poletujícího ptáka, ze kterého vypadne další část budíku. Tu seberte a odložte zbraň. Přes lanovkový vozík jděte k chatrči a vstupte dovnitř.

 

Nacházíte se před galerií. Vejděte dveřmi. Galerie představuje velký labyrint místností, jejich propojení je s každou hrou jiné. V první místnosti se na zemi nacházejí tři značkovače, které můžete libovolně sbírat a pokládat, tak si můžete značit již navštívené obrazovky. Hlavně si dobře zapamatujte dva obrazy, které visí v první místnosti po vstupu. Vaším úkolem je najít dva naprosto identické obrazy v dalších místnostech galerie. Ty je pak nutné strhnout a za nimi objevíte další dvě části budíku. Pokud se spletete a strhnete jiný obraz, musíte celou anabázi po galerie absolvovat znovu. Pokud máte obě části budíku, odložte stržené obrazy a všechny značkovače, najděte východ z galerie a zamiřte vpravo.

 

Nasedněte do tanku a cestou vpravo ničte všechny střílny a helikoptéry, které vám zkříží cestu. U močálu se tankem otočte a vraťte zpět na start (opět musíte zničit řadu střílen a helikoptér), vystupte z tanku a zamiřte vlevo. Za domem se nachází vrtulník, do kterého naseďte. V obrazovce, kde jste vystoupili z tanku, dosedněte vrtulníkem na žlutý most. Ten pak můžete dopravit nad močál úplně vpravo. Vrtulníkem se vraťte zpět k budově a vystupte. Opět nasedněte do tanku, zničte všechny protivníky a přejeďte tankem po nově umístěném mostě přes močál. U budovy zničte poslední střílnu. Vystupte z tanku a seberte poslední část budíku – hodinový strojek.

 

Vstupte do domu a hodinový strojek položte na stůl přímo do ruk hodináře. Všechny zbývající části budíku pak položte na zem před stůl. Hodinář se dá do práce a po chvíli je budík kompletní a plně funkční. Seberte ho z pultu a projděte dveřmi vlevo. Jste zpátky ve svém pokoji. Položte budík opět na noční stolek a ulehněte ke spánku. Spánku si už moc neužijete, za chvíli začne budík zvonit a je na čase vstávat.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 13. 1. 2015 | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist