English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Ghastly Getaway Dizzy - návod

Ve hře sbírejte dýně, potřebujete jich celkem 13. Jděte do knihovny a ze spodní police seberte knihu kouzel (SORTIE GRIMOIRE) a z horní police kuchařskou knihu (EGG SEPARATION MANUAL). V pokoji otevřete dveře pomocí kouzla z knihy. Před pokojem seberte ostrý nůž (SHARP KNIFE) a odložte knihu. Jděte do sklepa k mumii a pomocí nože získáte obvaz (ROLL OF BANDAGES). Vlevo seberte sekeru (JACK TORRENCE'S AXE). V recepci si postěžujte, zkuste otevřít vstupní dveře a pomocí sekery otevřete skříňku s klíči. Vezměte červený klíč (RED KEY) a vyjděte před hotel, kde seberete oběšencovo lano (HANGMAN'S ROPE). Jděte ke krvácejícímu obrazu, zastavte krvácení obvazy a pak se vraťte pro žlutý klíč (YELLOW KEY).

 

Jděte do kuchyně, pokecejte s kuchařkou a otevřete dveře žlutým klíčem. Na hřbitově vezměte silně zapáchající sýr (EVIL SMELLING CHEESE) a jděte nahoru, kde překonáte pasti a myšákovi dáte sýr. Dále seberete zlatý kbelík (GOLDEN BUCKET) a pokecáte s dívkou. Vrátíte se o patro níž, otevřete okno a pod hlavou použijete lano. Seberete zlatý žebřík (GOLDEN LADDER) a nezapomenete schovanou dýni pod střechou. Ze střechy s lanem skočte dolů a vraťte se pak vlevo nahoru do pokoje s duchy, kde odložte zlaté předměty. Opatrně sebereme olejničku (CAN OF OIL), u krvácejícího obrazu odložíme olejničku a vrátíme se do sklepa pro poleno plné červů (WOODWORMY LOG). Pak sebereme odloženou knihu a vyrazíme do jídelny. Na jídelní stůl položíme poleno a zbavíme ho červů pomocí knihy. Stůl je rozežraný, vrátíme se pro olejničku a pomocí ní se propadneme do sklepa.

 

Sebereme zlatou stěrku (GOLDEN SQUEEGEE) a odložíme ji v pokoji s duchem. Vyskočíme oknem a sebereme knihu šermu (DIY FENCING MANUAL). V recepci sebereme zelený klíč (GREEN KEY) a o patro výše si odemkneme pokoj k nocležníkovi. Sebereme talíř (SINISTER SAUCER), která naplníme krví pod obrazem. Propadneme se znovu do sklepa a pomocí knihy vytáhneme meč (HEAVY SWORD) ze zdi. Sebereme talíř s krví a jdeme na hřbitov, kde vezmeme podivný lektvar (STRANGE POTION). S lektvarem se vrátíme k dívce, která se změní v babiznu. Pavučinovým bludištěm proskáčete pro paličku (MALEVOLENT MALLET) a pak se znovu propadneme do sklepa. Paličkou uděláte díru do zdi a před strašidlem položíte talíř. Nyní byste měli sebrat poslední 13. dýni. Jděte ke kuchařce a dostanete košík se snídaní (BREAKFAST BASKET). Snídani zaneste milované DAISY a vychutnejte si gratulaci.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 14. 11. 2020 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist