English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Saboteur 1-2 (41)
COINZ are Mine! (2)
Treasure Island Di... (2)
Tranz Am (4)
Deathchase (12)
ATV Simulator (8)
Video Pool (29)
Abu Simbel Profana... (15)
Dan Dare 1-3 (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Game Over 1 - návod

Hlavním hrdinou této hry je kosmonaut Arkos, oblečený do skafandru, který je vybaven automatickou puškou a ručními granáty. Jeho cílem je probojovat se skrze nepřátelskou planetu. Mise začíná ve starém zámku na planetě Hypsis, kde se vám do cesty staví mimozemšťané létající na jakýchsi plošinách. Ze zámku se musíte probojovat do lesa, kde na vás bude útočit další várka podivných stvoření a přibudou také stíhačky. Nevyhnete se ani souboji s bossy, kteří jsou představovány zeleným obrem Orkem a třemi těžkooděnými roboty, po jejichž přemožení se dozvíte vstupní kód (18024) do druhé části.

 

Další dobrodružství zavede Arkose na planetu Sckunn, opět začínáte v lese, výzbroj je stejná, pouze granáty byly vystřídány energetickými výboji ve tvaru půlměsíce, které lze vysílat proti nepřátelům. V lese tentokráte útočí zvířata podobná klokanům a v nedalekém technickém komplexu to jsou pak sovy. V budově se nachází cíl vašeho snažení. Nejprve je nutné najít v bludišti býčí hlavu s rohy, které se při zásahu rozsvěcují oči. Do ní musí kosmonaut střílet tak dlouho, dokud se kolem něj nevytvoří speciální silové pole. Jen s ním totiž může proniknout skrze bariéru, která se nachází o poschodí výše, kde je umístěn energetický štít. Jedině s jeho pomocí pak Arkos může přemoci démona v podzemí.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 23. 7. 2003 | Zdroj: BIT 12/94 | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist