English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Saboteur 1-2 (41)
COINZ are Mine! (2)
Treasure Island Di... (2)
Tranz Am (4)
Deathchase (12)
ATV Simulator (8)
Video Pool (29)
Abu Simbel Profana... (15)
Dan Dare 1-3 (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Fuksoft 2 - návod

V roli Tima Colemana musíte ochránit Františka Fuku před Jonathanem Foxem a Jackem Raggerem. Příkazy ve hře se zadávají formou sloveso a podstatné jméno. Slova lze zkracovat na tři písmena. Slovník je následující:

 

R - rozhlédni sesněz
I - inventářzazvoň / zaklep
S - severobleč
J - jihdej/podej
V - východotevři
Z - západpřivaž / připevni
N - nahoruobuj
D - dolůnahraj
seber / vezmipoužij
položvlož
prozkoumej / prohlédniznič / zneškodni

 

Ve hře ubíhá čas, takže se moc nezdržujte. Probudíte se ve své ložnici. Ve skříni najdete šaty, které si oblečte. V obyváku seberte časopisy Crash a Sinclair User. V předsíni si obujte boty a vyjděte ze svého bytu, který se nachází v přízemí. Jděte do 1. patra a po cestě seberte hřebík. Zavoňte na Standu Hrdu a jděte k němu do bytu na východ. Seberte tam kazetu, na kterou by chtěl Standa nahrát nějakou novou hru pro milované ZX Spectrum. S prázdnou kazetou jděte do 2. patra a vezměte kladivo. Zazvoňte na Tomáše Rýlka a nejprve mu dejte časopis Crash a pak Sinclair User. Znovu na něj zazvoňte a dejte mu kazetu. Tomáš vám ji po chvíli vrátí s nahraným programem na tvorbu hudby a grafiky. S nahranou kazetou jděte do přízemí k Frantovi Fukovi. Ten vám na ni dá své demo s hudbou a grafikou. Jdi do 1. patra za Miroslavem Fídlerem a podejte mu kazetu. Po chvíli vám ji vrátí i s jeho novou hrou.

 

Teď se vydejte do 2. patra k Tomášovi Frankemu. Dejte mu kazetu a on vám na ni nahraje konečnou verzi s jeho ochranou a loaderem. Tomáš jde hned hrát novou hru a vy toho využijte a prozkoumejte jeho byt. Jděte do dílny a vložte hřebík do svěráku. Pomocí kladiva z něj vyrobíte šperhák. Jděte do 1. patra k Hrdovi do bytu a nahrejte mu kazetu s hrou do počítače. Prozkoumejte jeho byt a najdete zavřené dveře, které díky šperháku otevřete. Objevíte muniční sklad, ve kterém se vám bude hodit kulomet. Seberte ho. Vyjděte na chodbu a zavoňte na Fídlera. Také mu nahrajte do počítače kazetu. V kuchyni seberte jídlo a v obýváku hasák. Všimněte si otevřeného okna, které později využijeme. S hasákem jděte do sklepa a zavřete vodovodní kohout. Pak jděte do přízemí a Frantovi Fukovi nahrejte hru do Spectra.

 

Poté prozkoumejte Františkovi byt a za zavřenými dveřmi seberte lano. Vydejte se k Rýlkovi do 2. patra. U Rýlka na chodbě leží pes. Teď musíte být hodně rychlí neztratit ani sekundu drahocenného času. Položte jídlo pro psa a rychle jděte Tomášovi nahrát kazetu s novou hrou. V jiné části pokoje použijte vysílačku a rychle se vraťte do chodby. Pokud budete rychlí pes ještě nebude hladový. V opačném případě vás sežere. Ve vysílačce jste zaslechli rozhovor záškodníků. Vydejte se do 1. patra k Fídlerovi a otevřete dveře pomocí hasáku. U otevřeného okna přivažte lano. Mimo bot, oblečení a kulometu vše odložte. Spusťte se po laně dolů a rozstřílejte Fukovi okno. Vraťte se zpět, kulomet odložte a seberte hasák. Po laně se dostaňte do Fukovy koupelny. Pomocí hasáku rozmontujte záchodovou mísu. Naleznete bombu, kterou musíte zničit. Zachránili jste Františka Fuku a následuje gratulace.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 30. 7. 2010 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist