English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Saboteur 1-2 (41)
COINZ are Mine! (2)
Treasure Island Di... (2)
Tranz Am (4)
Deathchase (12)
ATV Simulator (8)
Video Pool (29)
Abu Simbel Profana... (15)
Dan Dare 1-3 (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Fuksoft 1 - návod

Tvým úkolem v roli Tima Colemana je zneškodnit časovanou nálož, kterou do bytu Františka Fuky ukryli Jack Ragger a Jonathan Fox. Jdi k Zuzaně Vargové a seber příručku k Interface 3. Pak vyjeď výtahem do 4. patra a jdi k Tothovi, kde vezmi sešit s kombinatorikou. Vyjdi do 5. patra a sešit podej studentovi Hloběnovi. Ten nás pošle do sklepa pro láhev a dá nám páčidlo a svičku se zápalkami. Výtahem sjeď do přízemí a pak se vydej dolů do pivnice. Zapal svíčku a vydej se vpravo. Seber lano a jdi zpět vlevo. Průchod si rozšiř pomocí páčidla s seber láhev vína. Výtahem vyjeď do 5. patra a láhev dej Hloběnovi. Na oplátku ti daruje videokazetu s Nohavicou. Sjeď výtahem do 1. patra a videokazetu dej Čejkovi. Ten nám dá floppy disk. Výtahem se svezte do 5. patra a disketu přines do Soft-klubu. Dostaneš plynovou masku.

 

Výtahem sjeď do 1. patra a jdi ke Kotvasovi. Nasaď si plynovou masku a od vědce dostanes trhavinu "kotwasit". Vyjeď výtahem do 4. patra a pomocí trhaviny otevři dveře u Sylvestra. Utrpěl si popáleniny tak rychle sestup do 3. patra a jdi ke zdravotní sesřičce Vlachové. Po ošetření se vrať k Sylvestrovi a seber Interface 3 a plastikový model letadla. Výtahem sjeď do 2. patra a ve svém bytě se pomocí Interface 3 spojíš s Františkem Fukou. Teď už nesmíš použít výtah. Jdi o patro výše a plastikový model dej Hlozníkovi. Jakub otevře balkón a ty se z něj spusť po laně do přízemí. František Fuka ti otevře okno a ty u něj zneškodníš bombu. Následuje gratulace.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 8. 8. 2010 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist