English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Franto, Franto - návod

(První část je nepovinná a může se přeskočit, protože není potřeba k dokončení hry)

 

Sebral jsem hever (0; 3; 1; 3), minci (1; D) a hák (1, 1) a posledně jmenovaným jsem otevřel poklop od kanálu (4; 1). Sestoupil jsem dolů a sebral výkaly (1; U) a balíček (1; I). Balíček jsem prozkoumal a našel pistoli - parabellu (3; I). Výkaly jsem si rozmazal po těle (4, U) a prošel na sever, kde jsem poklop otevřel pomocí heveru (4; 3).

 

Sebral jsem mrtvého žebráka (1; P) a oblékl si jeho šaty (3; P; 4; A). Na zastávce tramvaje jsem si koupil lístek (4; D) a nastoupil (5). Lístek jsem si štípl (4; G; 4; J) a vystoupil (6). Dotěrného policistu jsem zastřelil (4; O), prohledal a sebral elektrický obušek (3; K; 1; L), s jehož pomocí jsem se dostal přes chuligány na jihu (4; L).

 

(Začátek povinné části)

 

Vešel jsem do starého domu (5), pod schody otevřel dveře (7) a vešel dovnitř (5). Sebral jsem trhavinu (1; B) a klíč (1; N), jímž jsem otevřel zabouchnuté dveře (4; N) a dostal se ven (6). Vydal jsem se severně k popelnici, do které jsem vlezl a usnul (5). Probudil jsem se na skládce, kde jsem vzal železnou tyč (1; 2) a opodál i srp (1; 4). Připevnil jsem srp k tyči (9; 4) a získal tak srpo-kosu. Pomocí ní jsem zabil nedaleko stojícího Ramba (4; 5) a sebral mu jeho peníze (1; 7). Došel jsem na parkoviště k taxíku, rozmontoval svoji zbraň (Q; 5) a nastoupil (5).

 

Na další křižovatce jsem vešel do obchodu se zeleninou (5), čímž jsem odlákal zelináře. Z obchodu jsem odešel (6) a vzal bednu (1; 0). Tu jsem vypáčil pomocí železné tyče (4; 2) a získal kokosový ořech. U vysoké zdi jsem položil bednu na zem (2; 0) a přelezl ji (Y; N). Po karatistovi jsem hodil ořech (W; Q), prozkoumal ho (3; W) a sebral granát a řetěz (1; R; 1; E).

 

Opodál na mě zaútočili psi, tak jsem odjistil granát (4; R) a hodil jim ho do tlam (W; R). Vekslákovi jsem dal trhavinu (E; B) a sebral kartu FBI (1; Y). Poté jsem vekslákovi zahrozil řetězem (4; E) a bylo mi umožněno vzít si i samopal (1; T). Prošel jsem přes policejní hlídku až ke dvěma gorilám, které jsem postřílel samopalem (4; T) a došel na konec své cesty.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 19. 5. 2020 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist