English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Foggy's Quest - návod

Zorientujte se dle přiložené mapy. Inventář vyvoláte klávesou I. Předměty se používají na místě, které světle modře bliká. Seberte modrý klíč (KEY BLUE). Pak seberte modrý krystal (CRYSTAL BLU). Pomocí modrého klíče otevřete modrou bránu. Jděte k žebříku, kterého část chybí. Dole seberte červený kámen (ROCK). Nahoře vpravo bombu (BOMB) a po žebříku dolů se dostanete k části žebříku (LADDER). Pomocí žebříku prodlužte krátký žebřík a nyní se po něm dostanete nahoru. Za pyramidou použijte kámen a seberte květ (PIT PLANT) z vysoké rostliny. Jděte zpět dolů po žebříku a ještě jednou dolů a tam květ použijte. Získáte semínko (SEED), které použijte u vysoké rostliny. Nyní na ni vyskočte a vlevo seberte cihly (BRICKS) a pak přeskákejte vpravo. Z obláčku se propadněte k lebce (THE SKULL). U vstupu do pyramidy použijte bombu. V pyramidě použijte cihly a dostanete se k růžovému (fialovému) klíči (KEY PINK). V útrobách pyramidy použijte lebku. Získáte červený krystal (CRYSTAL RED).

 

Vraťte se pod prodloužený žebřík a vydejte se doprava a nahoru. Po obláčkách zpátky vlevo a pak se dostanete (propadnutím shora) k vrtáku na led (ICE DRILL). Znovu se vydejte vpravo a nyní vyskákejte nahoru. Pak se dejte vlevo a růžovým klíčem otevřete bránu. Po žebříku se dostanete k červenému klíči (KEY RED) za ledovou zábranou. Na led použijte vrták. Sejděte do poloviny cesty žebříkem a vydejte se vpravo. Červeným klíčem otevřete červenou bránu a seberte sesazovačku (SPLICER). Vraťte se k žebříku a nyní jděte do jeskyně vlevo. Spadněte dolů, vyskákejte nahoru po neviditelných schůdcích a vpravo seberte krumpáč (PICK AXE), který nevidíte, ale uslyšíte charakteristický zvuk. Za růžovou bránou použijte krumpáč a získáte balón (BALLOON). Jděte nyní k vysoké rostlině a vyskákejte nahoru. V obláčcích použijte balón a dostanete se pro kostku (THE CUBE). Nyní se vypravte k prodlouženému žebříku, vpravo a dolů. Použijte kostku a získáte zelený krystal (CRYSTAL GRN). Vraťte se k modré bráně a dolů. Použijte červený klíč u brány a sesazovačku u létajícího talíře. Hru jste úspěšně dokončili.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 15. 4. 2017 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist