English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Saboteur 1-2 (41)
COINZ are Mine! (2)
Treasure Island Di... (2)
Tranz Am (4)
Deathchase (12)
ATV Simulator (8)
Video Pool (29)
Abu Simbel Profana... (15)
Dan Dare 1-3 (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Encounter 3 - návod

Ve skladišti 101 jsem sebral laserpal (SEBER LASERPAL), v 011 pět potravinových tubiček do zásoby (5x SEBER TUBICKY - kdykoliv je hlad, tak POUZIJ TUBICKY) a v 001 helmu (SEBER HELMU). Zde jsem si také oblékl skafandr (POUZIJ SKAFANDR). Ve skladišti 010 jsem ještě získal pistoli (SEBER PISTOLI) a došel ke dveřím na západě (UKAZ OCELOVE DVERE). Použil jsem svojí osobní magnetickou kartu (POUZIJ KARTU) a otevřel je.

 

Vyšel jsem ze základny a zastřelil mimozemce (POUZIJ PISTOLI). Pokračoval jsem na jih a byl svědkem zničení mé základny. Došel jsem na zdánlivý konec cesty, prohledal jsem 2x keříky (2x UKAZ KERIKY) a našel stezku na východ a jih. Nejprve jsem se vydal na jih, kde jsem dostihl mimozemce (POUZIJ PISTOLI), který mi ukradl laserpal. Vzal jsem si ho zpět (SEBER LASERPAL), vrátil se na rozcestí a pokračoval tentokrát na východ.

 

V malém údolíčku jsem zneškodnil dalšího mimozemce (POUZIJ PISTOLI), prohlédl keříky na cestě a našel jakousi pyramidu (SEBER PYRAMIDU). Prohlédl jsem keříky na severu (UKAZ KERIKY) a našel další stezku na východ. Kdykoliv se objevil mimozemec, tak jsem ho zneškodnil (pokud stojí opodál - POUZIJ PISTOLI, pokud stojí před námi - POUZIJ NUZ). Našel jsem stezku na západ (UKAZ KERIKY), kde jsem narazil na maskovanou hlídku mimozemců. Zneškodnil jsem oba mimozemce (2x POUZIJ LASERPAL).

 

Vrátil jsem se na místo, kde jsem našel laserpal a pokračoval na východ k poklopu. Ten jsem otevřel pomocí pyramidy-klíče (POUZIJ PYRAMIDU) a šel dolů. V bunkru jsem na severu použil nůž na dveře (POUZIJ NUZ) a uvnitř na počítači vytiskl (POUZIJ POCITAC) papír se symboly (SEBER PAPIR). Ten jsem využil zase u jižních dveří (POUZIJ PAPIR) a osvobodil své přátele.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 6. 7. 2022 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist