English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Encounter 1 - návod

V hibernačním sálu jsem prozkoumal svojí kóji (UKAZ MOU KOJI) a vzal svojí osobní kartu (SEBER KARTU). V jídelně jsem prozkoumal stoly (UKAZ STOLY), talíře (UKAZ TALIRE) a vchod pro roboty (UKAZ VCHOD) a prošel na sever do kuchyně, kde jsem prozkoumal roboty (UKAZ ROBOTY) a vzal sadu potravinových tubiček (SEBER TUBICKY).

 

V ložnici jsem prozkoumal východní dveře (UKAZ VYCHODNI DVERE) a našel nůž (SEBER NUZ). Ve skladu jsem získal laserpal (SEBER LASERPAL). Vrátil jsem se do společenské místnosti a do plátna udělal nožem díru (POUZIJ NUZ) a prošel na jih, do promítací místnosti. Zde jsem prozkoumal zařízení (UKAZ PROMITACI ZARIZENI), stojan (UKAZ STOJAN) a sebral šroubovák (SEBER SROUBOVAK).

 

V ošetřovně jsem odšrouboval židli (POUZIJ SROUBOVAK), přisunul si ji (POUZIJ ZIDLI) a opět ji přišrouboval (POUZIJ SROUBOVAK). Prozkoumal jsem poličku (UKAZ POLICKU) a sebral omamovací sprej (SEBER SPREJ). Se všemi věcmi jsem se vydal k průlezu a v menší lodi stiskl tlačítko (POUZIJ STARTOVACI TLACITKO).

 

Vylezl jsem na přistávací plochu a vydal se na západ. Po cestě jsem zahnal hlad (POUZIJ TUBICKY) a tlupu mimozemců rozstřílel laserpalem (POUZIJ LASERPAL). V jednom z keříků jsem našel dva mimozemce (UKAZ KERIKY), uspal je (POUZIJ SPREJ) a hned je i zapíchl (POUZIJ NUZ). Za nimi jsem v keříku (UKAZ KERIKY) našel generátor smrtících paprsků. Odmontoval jsem víko (POUZIJ SROUBOVAK) a stroj vyřadil nožem (POUZIJ NUZ).

 

Cesta dál byla bezpečná, došel jsem tedy až před dveře základny a tam použil svojí osobní kartu (POUZIJ KARTU). Dveře se otevřely a já vešel dovnitř.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 20. 7. 2020 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist