English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Honba za pokladem (1)
Hobgoblin (1)
Home Iceland Dizzy (2)
Hlasový program (3)
Highway Encounter (8)
Goonies (1)
Golden Axe (3)
Go to Hell (1)
Glug Glug (8)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Don Quixote 16K - návod

První musíte posbírat v domě rytířské potřeby jako boty, kopí, štít, rukavice, helmu a brnění. Nyní již můžete bojovat a eliminovat nepřátele. Vyjděte z domu a nasedněte na koně. Přesuňte se do druhé lokace. V domě seberte kopí a štít. Před domem položte štít na stůl a schovejte se za zeď. Z domu vyjde mladík, který sebere štít. Honem jděte za ním a zaútočte. Mladík upustí štít. To opakujte dokola dokud mladík nedonese knihu. Seberte šít a knihu a vydejte se znovu do domu. Za dveřmi naleznete zelený klíč. Nasedněte na koně a vraťte se do první lokace. Vydáte se do domu, kde odemknete zelené dveře a najdete knihu. Vyjděte a z domu a vydejte se vlevo. Najdete tam věrného sluhu. Nasedněte na koně a jeďte do lesa. Pozor na útočící divočáky. Na konci lesa najdete vědro. Nasedněte na koně a vydejte se do mlýna. Když na něj zaútočíte, přenesete se dovnitř. Teď se odemkly další lokace.

 

Jděte za ovcemi, pozor na útočící berany. Vědro dejte na studnu a v domě seberte fialový klíč. Nasedněte na koně a dojeďte do vesnice. Vydejte se vlevo, odemkněte dveře a seberte jednu stoličku. S tou se vydejte do mlýna, kde ze stoličky vyskočíte pro rumpál. Ten doneste ke studni a získáte vědro s vodou. S vědrem zajeďte do lesa a zalijte rostlinu. Seberte květ a doneste jej dívce ve vesnici v domku napravo. Získáte zvoneček. Ten použijte u hradní brány. Vydejte se prozkoumat levou polovinu hradu. Najdete tam knihu a modrý klíč. S klíčem se vydejte do druhé lokace, kde odemknete modré dveře a získáte knihu. Zajeďte do vesnice pro druhou stoličku. Vraťte se do první lokace a pomocí stoličky vyskočíte v domě pro další knihu. Stoličku seberte a vydejte se do pravé části hradu. Před sudem položte stoličku a vraťte se do mlýna pro druhou stoličku. Opět jděte do hradu a vezměte světle modrý klíč a knihu. Jeďte do první lokace a vpravo odemknete dveře v domku, kde najdete kladivo. To vezměte do vesnice ke kováři, který má domek u studny. Dá vám za něj hák na laně. Vydejte se do lesa a na konci použijte hák, dostanete se na strmý kopec, kde naleznete poslední knihu. Pokud máte sedm knih, vydejte se do první lokace. Vejděte do domu a všechny knihy naházejte do kamen. Úspěšně jste dohráli hru.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 17. 10. 2022 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist