English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Don Quixote 16K - návod

První musíte posbírat v domě rytířské potřeby jako boty, kopí, štít, rukavice, helmu a brnění. Nyní již můžete bojovat a eliminovat nepřátele. Vyjděte z domu a nasedněte na koně. Přesuňte se do druhé lokace. V domě seberte kopí a štít. Před domem položte štít na stůl a schovejte se za zeď. Z domu vyjde mladík, který sebere štít. Honem jděte za ním a zaútočte. Mladík upustí štít. To opakujte dokola dokud mladík nedonese knihu. Seberte šít a knihu a vydejte se znovu do domu. Za dveřmi naleznete zelený klíč. Nasedněte na koně a vraťte se do první lokace. Vydáte se do domu, kde odemknete zelené dveře a najdete knihu. Vyjděte a z domu a vydejte se vlevo. Najdete tam věrného sluhu. Nasedněte na koně a jeďte do lesa. Pozor na útočící divočáky. Na konci lesa najdete vědro. Nasedněte na koně a vydejte se do mlýna. Když na něj zaútočíte, přenesete se dovnitř. Teď se odemkly další lokace.

 

Jděte za ovcemi, pozor na útočící berany. Vědro dejte na studnu a v domě seberte fialový klíč. Nasedněte na koně a dojeďte do vesnice. Vydejte se vlevo, odemkněte dveře a seberte jednu stoličku. S tou se vydejte do mlýna, kde ze stoličky vyskočíte pro rumpál. Ten doneste ke studni a získáte vědro s vodou. S vědrem zajeďte do lesa a zalijte rostlinu. Seberte květ a doneste jej dívce ve vesnici v domku napravo. Získáte zvoneček. Ten použijte u hradní brány. Vydejte se prozkoumat levou polovinu hradu. Najdete tam knihu a modrý klíč. S klíčem se vydejte do druhé lokace, kde odemknete modré dveře a získáte knihu. Zajeďte do vesnice pro druhou stoličku. Vraťte se do první lokace a pomocí stoličky vyskočíte v domě pro další knihu. Stoličku seberte a vydejte se do pravé části hradu. Před sudem položte stoličku a vraťte se do mlýna pro druhou stoličku. Opět jděte do hradu a vezměte světle modrý klíč a knihu. Jeďte do první lokace a vpravo odemknete dveře v domku, kde najdete kladivo. To vezměte do vesnice ke kováři, který má domek u studny. Dá vám za něj hák na laně. Vydejte se do lesa a na konci použijte hák, dostanete se na strmý kopec, kde naleznete poslední knihu. Pokud máte sedm knih, vydejte se do první lokace. Vejděte do domu a všechny knihy naházejte do kamen. Úspěšně jste dohráli hru.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 17. 10. 2022 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist