English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Saboteur 1-2 (41)
COINZ are Mine! (2)
Treasure Island Di... (2)
Tranz Am (4)
Deathchase (12)
ATV Simulator (8)
Video Pool (29)
Abu Simbel Profana... (15)
Dan Dare 1-3 (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Dobrodružství na ostrově - návod

Šel jsem k lodi a vstoupil na palubu (JDI NA LOD), sebral jsem bednu s rybami (VEZMI BEDNU) a odešel z lodi (JDI NA BREH). Ryby jsem hodil šelmě (DEJ BEDNU), otevřel jsem vrata (OTEVRI VRATA) a vešel dovnitř (JDI DO VRAT). Ve skladišti jsem vzal kleště a plynovou masku (VEZMI KLESTE; VEZMI MASKU) a u bazénu jsem přestřihl kabel (PRESTIPNI KABEL), čímž jsem zabil žraloky. Kabel jsem odstřihl (PRESTIPNI KABEL) a vlezl do bazénu (JDI DO BAZENU), kde jsem sebral kabel a kovovou kuličku (VEZMI KABEL; VEZMI KULICKU) a rychle vylezl (JDI Z BAZENU).

 

Šel jsem do výtahu (JDI DO VYTAHU), stiskl tlačítko (STISKNI TLACITKO) a vystoupil (JDI Z VYTAHU). Na dveře s lebkou jsem použil kuličku (VLOZ KULICKU) a prošel jsem do pracovny (JDI DO DVERI), kde jsem sebral kartu z plastu (VEZMI KARTU). Vydal jsem se do podzemí (JDI DO DVERI; JDI DO VYTAHU; STISKNI TLACITKO; JDI Z VYTAHU; D).

 

Zde jsem vložil kartu (VLOZ KARTU) a vlezl si do přibližovadla (JDI DO DVERI), kde jsem stiskl tlačítko (STISKNI TLACITKO), čímž jsem se přenesl a vystoupil jsem (JDI DO DVERI). V laboratoři jsem sebral baňku ze skla (VEZMI BANKU), jež obsahovala Lučavku královskou, a ve sklepě jsem se zmocnil plynové bomby (VEZMI BOMBU).

 

Stoupl jsem si před dveře, nasadil si plynovou masku (NASAD MASKU), otočil kohoutem (OTOC KOHOUT) a otevřel dveře (OTEVRI DVERE), čímž jsem zlikvidoval agresivní vosy. Vešel jsem tedy do nově přístupné místnosti (JDI DO DVERI) a otočil regulátorem (OTOC REGULATOR), čímž jsem snížil sílu výbuchu na minimum. Vrátil jsem se do sklepa (JDI DO DVERI; D), na ocelová dvířka vylil obsah baňky (VYLIJ BANKU) a prolezl dírou (JDI DO DVIREK).

 

Ocitl jsem se na molu, kde jsem otevřel poklop (OTEVRI POKLOP), vlezl do ponorky (JDI DO OTVORU), zavřel poklop (ZAVRI POKLOP) a stiskl páku (STISKNI PAKU), čímž jsem se vydal na cestu do Evropy.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 22. 2. 2019 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist