English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (5)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Dizzy - Return to Magicland - návod

Před spuštěním hry si můžeme vybrat ovládání stisknutím klávesy K. V průběhu hry sbírejte diamanty, které potřebujete k úspěšnému dohrání hry. Vpravo pokecejte s Dozym a seberte skládací most (FOLDING BRIDGE). Dále potkáte Dylana, od kterého si vyslechnete vtip. Seberte knihu vtipů (JOKES) a vraťte se k Dozymu a vyskákejte výš. Zde potkáte Denzila, kterému darujte knihu vtipů. On vám na oplátku dá sekeru (AXE) a ještě poví jeden vtip. O patro výš potkáte dědečka, který vám dá hák (HOOK). Nad ním použijte skládací most a po obláčkách přeskákejte vlevo kde seberete ptačí pero (QUILL). Skočte zpět na obláček a propadněte se vlevo k monolitu.

 

Dorazíte k poklopu, který otevřete hákem. V cestě vám zavazí kostra, kterou polechtejte perem. Seberte klíč (KEY) a jděte otevřít dveře pomocí přepínače v tajné místnosti napravo. Vlevo seberte pružinu (SPRING) a zatahejte kostru za nohu a dveře se vám opět otevřou. Vraťte se k dědečkovi a vpravo skočte na mrak a seberte kříž (CROSS). U Dylana pomocí pružiny vyskočíte nahoru, kde potkáte Doru. Dveře otevřete pomocí klíče. S křížem zničíte vampýra a dole v jeskyni seberte lano (ROPE). O obrazovku výš se vydejte vpravo až dojdete k mostu. Zde použijte sekeru a spadnete do podzemí. V magickém pokoji se můžete teleportovat do Magiclandu za svou milovanou Daisy. Musíte mít ale u sebe 20 diamantů.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 14. 9. 2012 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist