English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Dizzy 9 - Last Will Dizzy - návod

Vydejte se doleva k teleportu a seberte dýku (DAGGER), kterou použijte v úvodní obrazovce na provazové zábradlí u stromu. Cesta dál je volná, vydejte se tedy vpravo do obrazovky, kde se nachází klika (HANDLE), kterou nastartujte stroj úplně vlevo (viz první obrázek). Seberte těžký kámen (HEAVY BLOCK) a v obrazovce vlevo diamant (DIAMOND). Diamant použijte na teleport, čímž se dostanete do nových prostor, kde spatříte několik členů Dizzyho rodinky.

 

Vyrazte doleva a seberte hedvábnou stuhu (SILK BAND). Teď zamiřte třikrát vpravo, dejte si pozor ať se nepropadnete do zatopené jeskyně, tím by pro vás hra skončila, doporučuji nastudovat mapu a osudné místo přeskočit. Za neviditelnou propastí vpravo položte těžký kámen k výstupku. O dvě obrazovky dále se nacházejí létající boty (SKY BOOTS), které zaneste Dannymu (3x vlevo, 2x nahoru, 2x vlevo). V další obrazovce vlevo vezměte květiny (BUNCH OF FLOWERS).

 

Teď se vypravte 7x vpravo, dolů a jednou vpravo, kde položte květiny na hrob (v této oblasti je prohozené ovládání). Květiny se musí umístit naprosto přesně, místo, kde musíte stát, je znázorněno na druhém obrázku. Když se to povede, objeví se nápis THANKS. Jděte vlevo, nahoru, 4x vlevo, 2x dolů a nyní již bez obav skočte do propasti (z levé strany, jinak se utopíte), zamiřte vpravo, přeskočte rozbitý most (další past) a dejte stužku Daisy. Pokud jste při svém putování narazili na dynamit (STICKS OF DYNAMITE), pak vězte, že tento předmět k ničemu neslouží.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 26. 4. 2002 | Autor: Pavel Plíva | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist