English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Detector - návod

Ve sklepě jsem vzal klíč od stolu ("C") a prozkoumal přítelovu pracovnu ("P"), čímž jsem získal heslo "SHAK". Klíčem jsem odemkl stůl ("O") a získal baterku a papíry, respektive plány od detektoru ("C"). Odešel jsem z domu a odjel autem do města.

 

Bratrovi přítele jsem předal plány ("A") a získal jednak detektor, tak $1000. U PNS jsem si u prodavačky koupil jízdenky ("K"; jizdenky; 10), nastoupil do tramvaje ("M") a odjel na sídliště, kde jsem vystoupil ("N"). Ve skladu jsem vzal prkno ("C") a to položil na konci cesty ("A") a překonal tak díru.

 

V následujících dvou panelácích jsem našel dveře, ke kterým pasuje klíč a otevřel je ("A"). Ve tmě jsem si posvítil baterkou ("A") a v ložnici otevřel skříň ("O") a vzal revolver ("C"). Došel jsem před zavřené dveře, napsal heslo "SHAK" a rychle postřelil útočníka ("G"). Získal jsem jed na krysy a zajatce. Nastoupili jsem do tramvaje ("M") a vystoupili u lesíka. Velkého psa jsem zlikvidoval jedem ("A").

 

U domku jsem sestoupil do studny ("R") a ocitl se v podzemí. Vydal jsem se na sever, vyhnul se padajícím mřížím a na zdi našel napsaný číselný KÓD. Šel jsem zpátky na jih a u pancéřových dveří vložil získaný KÓD (vždy jednu číslici a potom enter). Dostal jsem se do jeskyně, kde už stačilo použít detektor ("A"), čímž jsem našel svého zahrabaného přítele.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 7. 4. 2020 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist