English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Danger Street - návod

Na křižovatce jsem se vydal na sever, kde mě málem přejel náklaďák - poznamenal jsem si jeho číslo "923-501". Prošel jsem luxusní třídou až na konec výstavy, kde jsem našel další číslo - "11-49-09". Na výstavě jsem ještě vzal budík (VEZ BUD) a vydal jsem se směrem zpátky, ke skladu, kde jsem vzal hřebík (VEZ HRE).

 

Vrátil jsem se na první křižovatku a vydal se směr velvyslanectví USA. Prošel jsem až na konec ulice a sebral kladivo (VEZ KLA). Zpátky na křižovatce a tentokrát na východ. Došel jsem až k vysoké zdi a sebral noviny (VEZ NOV). Ty jsem věnoval muži, který vypadal, že se rozpláče (POU NOV) a získal peníze (VEZ PEZ). Pokračoval jsem na západ a v dílně si z hřebíku kladivem vyrobil klíč (POU KLA).

 

Šel jsem do hodinářství v západní části města a nechal si za peníze opravit budík (POU BUD). Vrátil jsem se před McDonald k zavřeným vratům a otevřel je klíčem (POU KLI). Došel jsem až na konec smetiště a tam sebral dynamit (VEZ DYN). Prošel jsem chudinskou čtvrtí až ke zdi a získal další číslo "76-49-05". U dveří velké banky jsem připravil explozi pomoci budíku s dynamitem (POU BUD) a zpřístupnil si cestu dál. Uvnitř banky jsem u trezoru zadal číselný kód "923-501-114-909-764-905" a ukradl peníze.

 

5x V, J, J, Z, S, VEZ NOV, J, V, S, S, Z, Z, 4x S, V, V, 3x J, Z, S, S, VEZ KLA, J, J, V, 3x S, Z, Z, 4x J, Z, Z, J, J, POU NOV, VEZ PEN, 3x S (první část kódu), S, 3x Z, S, V, V, VEZ HRE, Z, Z, J, Z, S, S, 4x Z, 3x J, VEZ BUD, 4x J (druhá část kódu), 7x S, 4x V, J, J, Z, S, Z, Z, 7x J, Z, J, J, V, POU BUD, Z, S, S, V, 7x S, V, V, J, Z, J, V, J, V, J, J, Z, J, POU KLA, S, 5x V, S, S, V, V, J, J, POU KLI, J, V, 4x J, 4x Z, S, 5x Z (třetí část kódu), 7x V, S, 3x Z, VEZ DYN, 3x V, J, Z, Z, J, Z, Z, J, POU BUD, Z, Z, 923-501-114-909-764-905

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 7. 4. 2011 | Doplněno: 4. 3. 2020 | Autor: UgraUgra a s0l1t3r | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist