English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Boulder Dash 1-4 (5)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
Jungle Warrior (1)
Jméno růže (5)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Dame de Monsoreau - návod

V roli Bussyho musíš najít dokument, který potvrdí neplatnost svatby paní Diany z Monsereau.

 

V ložnici prozkoumej postel a najdeš prezervativ (snad nepoužitý). Seber ho a jdi na jih, východ a jih. Přečti si lístek a pokračuj chodbou na jih a pak na západ do kuchyně. Seber česnek a jdi kolem pece na východ. Seber nůž a vrať se k peci. Vylez nahoru do komína a nožem rozpárej slaninu. Najdeš železný klíč, který vezmi. Vrať se do východní části kuchyně a jdi na sever. Východní dveře odemkni a pokračuj na rozcestí. Na západě v hnoji najdeš peněženku, kterou seber. Pak pokračuj na sever a kolem poklopu na východ. Pak jdi na jih do zbrojnice a D'Artagnanovi dej peněženku. Dostaneš píšťalku a diamantový náhrdelník. Vrať se k poklopu a jdi na jih do vstupní haly. Zapískej na píšťalku a D'Artagnan zneškodní vojáka. Na západě ve strážnici seber vývrtku. V hale jdi nahoru do prvního poschodí.

 

Vydej se na východ a na jih za Casanovou. Zde vyměníš prezervativ za lano. Vrať se na chodbu a u otevřeného okna použij lano. Dostaneš se k Draculovi a česnek tě zachrání od jisté smrti. Seber magnetický klíč. Vrať se na chodbu a jdi úplně na západ a na jih. Dianě dej diamantový náhrdelník a získáš mosazný klíč. Vrať se k poklopu a otevři ho mosazným klíčem. Dole v pivnici sebereš flašku. Vrať se zpět do prvního poschodí a zamiř na západ a na jih do pokoje pána Monsereau. Pomocí vývrtky otevři láhev vína a podej ji pánovi. Ten se opije a ve spánku ti prozradí, kde je listina. S ní se vydej za Dianou, u které strávíš noc. Pak se vydej do strážnice a prozkoumej kontrolní panel. Zasuň do štěrbiny magnetický klíč a potlač dlouhou páku. V hale se otevřou dveře, kterými opustíš sídlo. Úspěšně jsi dokončil hru Paní z Monsereau a ještě se dozvíš pár zajímavostí.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 15. 8. 2011 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist