English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

City oh City - návod

Šel jsem k bábě s taškami, pomohl ji (POMOCT PANI) a dostal dopis pro správce. U pomalované zdi jsem sebral kýbl s vodou (VZIT KYBL) a uhasil oheň u jednoho z vchodů (UHASIT OHEN). Vlezl jsem dovnitř (VEJIT) a sebral disketu (VZIT DISKETU). Odešel jsem (VEN), prohledal nedalekou popelnici (PROHLEDAT POPELNICI) a vzal šroubovák (VZIT SROUBOVAK).

 

Vydal jsem se do computer hall, kde jsem zapl počítač (ZAPNOUT POCITAC) a vložil disketu (VLOZIT DISKETU), čímž jsem získal heslo, které může nabývat těchto hodnot "MINOS", "RUPRT", "KOULE", "MOZEK", "FORUM". Dále jsem pomohl člověku s rozbitým autem (OPRAVIT AUTO) a na oplátku se dozvěděl CISLO KONTA. Šel jsem k zeleným dveřím a zkusil vejít dovnitř, při vstupu jsem řekl správné heslo. Uvnitř jsem sebral vkladní knížku (VZIT KNIZKU).

 

Konečně jsem mohl jít do banky, kde jsem vybral peníze (VYBRAT PENIZE; CISLO KONTA). Peníze jsem daroval žebrákovi (DAT PENIZE), za což jsem získal informaci, že správce má klíče a sedí v hospodě. V bance jsem si vybral další peníze a šel do hospody. Zde jsem správcovi nejprve koupil pivo (KOUPIT PIVO) a pak mu předal dopis (DAT DOPIS), za což jsem získal klíč (VZIT KLIC).

 

Ještě naposledy jsem v bance vybral peníze a šel do květinářství koupit květiny (KOUPIT KVETINY). Došel jsem až ke dveřím se srdcem, zaklepal (ZAKLEPAT), vešel (VEJIT) a získal srdce mé milované Susy (DAT KVETINY; POLIBIT SUSY).

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 24. 6. 2020 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist