English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Dizzy 1-7 (46)
Bruce Lee RX (4)
Super Robin Hood (8)
Fire and Ice (3)
Saboteur 1-2 (44)
Robocop 1-3 (14)
COINZ are Mine! (4)
Speccy Quiz (1)
Jam! (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Chimera - návod

Vaším úkolem je spustit autodestrukční mechanismum pomocí aktivování 4 střel. Mějte na paměti, že když nesete předmět, rychleji vám ubývá jídlo. Proto zbytečně nenoste vodu nebo jídlo a hned je spotřebujte. Když jdete kolem radiátorů, zase vám rychleji ubývá voda, proto se v těchto místnostech s radiátory nezdržujte.

 

Střela 1
První se zorintujte dle přiložené mapy. Vemzěte opravářský klíč (spanner) z obrazovky E2 a vypněte elektrickou bariéru v obrazovkách B2, C3, G4 a B0. Seberte hlavici (warhead) z C0 a vezměte ji do místnosti F4.

 

Střela 2
Vezměte chléb (bread) z H5 a eliminujte toustovač v G7 a G3. Doplňte si jídlo a vodu pomocí chleba a šálku a získáte přístup ke klíči (key) v H3. Odemkněte dveře v D0 a A4, pak zničte Pandořinu skříňku (Pandora's box) v A6. Odemkněte dveře v F7 a eliminujte Pandořinu skříňku v F6. Vložte klíč do zámku v G6, seberte hlavici (warhead) a veměte ji do místnosti B5.

 

Střela 3
Seberte svítilnu (torch) z A5 a jděte do temné místnosti G2. Tlačítkem rozsviťte a seberte hlavici (warhead). V místnosti F1 je skrytý chléb. Vezměte ji do obrazovky G5.

 

Střela 4
Seberte pyramidu (pyramid) z G1, v místnosti G2 je skrytá voda a zničte přesýpací hodiny (hourglass) v C6. V obrazovce C5 vezměte poslední hlavici (warhead) a doneste ji do místnosti B7. Pro dokončení hry jděte do obrazovky A3, ale spěchejte!

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 17. 12. 2016 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist