English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Bredy 3 - návod

Sebral jsem kleště (VEZ KLE), pájku (VEZ PAJ), akumulátor (VEZ AKU), v předsíni lístek (VEZ LIS) a na záchodě klíče (VEZ KLI). S těmi jsem odemkl dveře (OTE DVE) a položil je (POL KLI). Vzal jsem si boty (VEZ BOTY) a došel na zastávku tramvají, kde jsem nastoupil (NAS) a poté vystoupil (VYS). Dveře do gymnázia jsem otevřel pomocí kleští (POU KLE) a položil jsem je (POL KLE). Odložil jsem si i pájku (POL PAJ) a vrátil se přes tramvaj zpět domů, kde jsem sebral v kuchyni vidličku (VEZ VID). Po cestě na tramvaj jsem ještě v obchodě ukradl šňůru (VEZ SNU). Po cestě tramvají jsem odložil lístek (POL LIS) a vzal si zpět pájku (VEZ PAJ).

 

Nepovinná část aneb jak získat nápovědu
Odložil jsem všechny předměty kromě bot, abych měl místo v inventáři. Poté jsem v jídelně sebral videošňůru (VEZ VIDE) a ve druhém patře magnetoskop (VEZ MAG) a VHS kazetu (VEZ KAZ). Poté jsem v učebně fyziky položil magnetoskop k monitoru (POL MAG), propojil ho (POU VIDE), vložil kazetu (VLO KAZ), zapnul monitor (ZAPN MON) a magnetoskop (ZAPN MAG). Shlédl jsem film s Arnoldem, kde někoho zabili vidličkou.

 

Došel jsem do učebny programování, kde pobýval Bredy. Toho jsem nejprve svázal šňůrou (POU SNU), poté jsem zapnul pájku (ZAPN PAJ) a použil ji (POU PAJ), čímž jsem vyřadil ochranu. Nakonec jsem Bredyho propíchal vidličkou (POU VID) a odešel z budovy školy.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.    Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 4. 9. 2021 | Autor: UgraUgra | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist