English Česky
  

 

aktualizováno:

 

Přispějte na provoz.

 

 

Aktuální komentáře
Slightly Magic (2)
Fantasy World Dizz... (3)
Boulder Dash 1-4 (6)
Jumping Jack (7)
Kliatba noci (9)
Journey to Another... (1)
Jonny Quest (2)
Scooby Doo in the ... (1)
Johnny the Ghost (1)
další ...

 

 

důležité odkazy:
Všechny nedávno vydané hry na jednom místě.
Největší archív o ZX Spectru a vše kolem něj na světě.
Největší databáze pouků, rad a návodů.
RZX videa - kompletní herní průvodci.
Mapy tvořené přímo z herních obrazovek.
České a slovenské speccy hry.

 

Boing! (Sam Coupé) - návod

Ve hře musíte posbírat 20 lahviček a najít 3 části stroje času. 6 srdíček vám doplní energii. Jděte vlevo a seberte krumpáč. Pak jděte vpravo, přeskočte teleporty v obrazovce "BEAM ME UP!" a pokračujte vpravo. Na kopci seberte klíč a brýle. Skočte z kopce dolů a odložte brýle (číselnou klávesou). Díky klíči můžete ovládat výtah. Teď si hru můžete ulehčit aktivováním imunity vůči nepřátelům. Hardcore hráči tuto pasáž vynechají. Jděte až ke stromu, za kterým najdete svítilnu. Vraťte se k mostu se dvěma rybami a skákejte nahoru. Propadnete se do místnosti s teleporty. Odložte svítilnu a vstupte do levého teleportu. Nyní jste imunní vůči nepřátelům. Vlevo výtahem vyjeďte nahoru. Po plošinkách ve vzduchu se vydejte pro lahvičky. V obrazovce "SPOOKY FLOATY THINGS III" se odrazte z třetí plošinky od konce. Seberte padák a skočte dolů. Vyměňte klíč za brýle. Teď u sebe máte brýle, padák a krumpáč. Jděte na obrazovku "THE GARDEN" a pomocí krumpáče se propadněte dolů. Krumpáč a padák odložte. Seberte odpalovací zařízení. Vpravo posbírejte lahvičky a naleznete sud. Pokud stojíte na pravé dolní plošince v obrazovce "AND SOME MORE!", tak se posuňte trošku vlevo před skokem. Jinak skončíte na ostnech. Jděte vpravo, díky brýlím můžete projít místnost "IM BLIND!". Nelezli jste první část stroje času - spínač. Teleportujte se na povrch a odložte brýle.

 

Po cestě odložte sud a odpalovací zařízení u jeskyně a pokračujte na kopec a dolů. Vezměte si klíč a pokračujte v cestě. Pozor, nespadněte do žádné jámy. Úplně vpravo seberte sud a dynamit. Vraťte se k jeskyni. Tam naleznete druhou část stroje času - krystal. Pomocí odpalovacího zařízení a dynamitu si uvolníte cestu hlouběji do jeskyně. V obrazovce "THE PIT" použijte oba sudy a dostanete se pro třetí část stroje času - baterii. Jděte vlevo a vejděte do pravého teleportu. V obrazovce "WATCH YOUR FOOTING!" skočte do prostřední díry. Seberte lopatu, vyjeďte výtahem nahoru a vraťte se na kopec. Jděte vlevo a na obrazovce "THE BURIAL MOUND" skočte do díry a použijte lopatu. Seberte 20. lahvičku a teleportujte se na povrch. Vraťte se na "START!" a objeví se tam stroj času. Jděte k němu a následuje gratulace.

 

Podrobná mapa

   

Obrázky ze hry

   

Odkazy na další zdroje

Vyhledat další informace na serveru Spectrum Computing.  Popis a stažení hry, ke které se váže tento návod.  Vyhledat rady, návody, cheaty a pouky na serveru The Tipshop.

Publikováno: 20. 7. 2014 | Autor: Karel Ondráček | Vložit nový komentář...

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

 

 
 
Poslat e-mail autorovi stránek ... pavero(a)post.czNahoru ...
  Speccy.cz
Valid HTML 4.01 Transitional TOPlist